Şimdi Ara

Satılık sıfır Colins Karl model jeans 40TL BU FİYATA KAÇMAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
1.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce morhipodan aldım fakat bedeni uymadı ozamanki iş yoğunluğum sebebi ilede iade edemedim öylece duruyor sadece deneme amaçlı giyilmeye çalışıldı fakat olmadı üzerime.

etiketleri vs herşeyi duruyor buz mavisi ve çok güzel bir model.

bedeni bel 31 boy 30'dur.

fiyat : 40tl

alacak olan arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun kadıköy altıyol bahariye iskele taraflarından elden görerek yada havale kargo yöntemi ile satış yapılabilir.
     Satılık sıfır Colins Karl model jeans 40TL BU FİYATA KAÇMAZ Satılık sıfır Colins Karl model jeans 40TL BU FİYATA KAÇMAZ Satılık sıfır Colins Karl model jeans 40TL BU FİYATA KAÇMAZ Satılık sıfır Colins Karl model jeans 40TL BU FİYATA KAÇMAZ
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 3 Mayıs 2015; 19:16:39 >

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa 2 ay önce ''hocam paça ve bel genişliğini ölçebilir misin?'' diye mesaj attım hala dönüş yok... @ylönen
  • Baska bir satisinda levis kotu kadikoyde deneyip almak istedim satmadi bana arkadas hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Baska bir satisinda levis kotu kadikoyde deneyip almak istedim satmadi bana arkadas hocam :)

Ne saçmalıyorsun hocam sen ben mağazamıyım sana kadıköyde ürünü denettiricem boğanın ortasında mı deneyeceksin burger kinge girip lavabodamı deneyeceksin nerede deneyeceksin ? sana o şekilde olmayacağını belirttim kimsede kabul etmez zaten öyle birşeyi mantsıksız konuşma hey Allah'ım ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ylönen -- 4 Mayıs 2015; 20:36:00 >
  • ylönen kullanıcısına yanıt
    Hocam ozel mesajlarimda duruyor iki kere yazdim sana cevap vermedin denemeden almak istedigimi soyledim. Olmazsa ayni gun yaninizada geri getiririm dedim. Yapmayin lutfen :) iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.