Şimdi Ara

Opel Vectra C1 Vs Ford Mondeo Mk3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
3.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 25-30 bin lira butceniz olsaydı hangi arabayı hangi nedenlerden secerdiniz ?

İkisini denk araçlar bence.İşin içinden çıkamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bununla ilgili birçok konu açıldı.Keşke açmadan arasaydın.

Mondeo hakkında detaylı olarak @zeytinkoy den bilgi alabilirsiniz.

• Fiyatına göre vectra C güzel araç, ama arkadaşım 1 yıl içinde üçüncü vectrayı aldı bir hafta, önce bakalım bu nasıl çıkacak diğer ikisini arıza çıkardığı için sattığını söyledi, ne arızası çıkardığını bilmiyorum ama ısrarla vectra almaya devam ediyor ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackducati kullanıcısına yanıt
    Vectra nin sorunlu olduğu bilirdim ancak bu kadarini ilk defa duyuyorum.

• ne sorunu var valla bilmiyorum maşallah diyelim 210 bini devirdi vectra c aracımız. yolda bırakacağını falanda hiç zannetmiyoruz. kasa olarak her iddaayada girerim mondeodan başarılıdır. tutuş mondeodan iyidir. lastiklerde 215 taban var tank gibi ve sportif bir duruşu var aracın. yol sesi 0 yalıtım mükemmel yani. rüzgar sesi 0 . malzeme kalitesi ve işçilik çok iyi. ayrıca iç mekan mondeoya göre daha estetik duruyor. onun dışında vectra c almaya karar verirseniz pmden bana ulaşabilirsiniz kafanıza takılan birşey olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanbardak

ne sorunu var valla bilmiyorum maşallah diyelim 210 bini devirdi vectra c aracımız. yolda bırakacağını falanda hiç zannetmiyoruz. kasa olarak her iddaayada girerim mondeodan başarılıdır. tutuş mondeodan iyidir. lastiklerde 215 taban var tank gibi ve sportif bir duruşu var aracın. yol sesi 0 yalıtım mükemmel yani. rüzgar sesi 0 . malzeme kalitesi ve işçilik çok iyi. ayrıca iç mekan mondeoya göre daha estetik duruyor. onun dışında vectra c almaya karar verirseniz pmden bana ulaşabilirsiniz kafanıza takılan birşey olursa.

Hocam hepsine eyvallah kabul de yol tutuş sanmıyorum

• 9888 9 kullanıcısına yanıt
    2sininde slalom videosu vardı yabancı bir karşılaştırma videosu bulabilirsem atarım
  • http://youtu.be/T890luYDoeY?t=1m39s

videodan bende pek birşey anlamadım ama mondeonun arkası bariz tutunmuyor kayıyor.(vectraya göre konuştum)

videonun sonunda sürüş güvenliği vectranın + olarak gösterilmiş
  • Hocam Vectra neymiş de bizim haberimiz yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Postacı İnsan

Hocam Vectra neymiş de bizim haberimiz yokmuş.

kullanıcılar vectra cnin yol tutuşunu överler zaten
  • 20 gün önce 2003 model elegance vectra c aldım, iyiki almışım diyorum. araçta cd değiştirici çalışmıyor, komple multimedya ekran taktıracağım diye üzerinde durmadım. bu aracı almadan önce biraz araştırdım, arızaları iç mekandaki ufak tefek elektronik özellikler; cd değiştirici, arka perde gibi.
    forum.donanimhaber.com/m_96626097/f_//tm.htm

yüksek performans beklentin yok ise kesinlikle 25-30 civarına en alınası araç.
  • vectra haketmediği yerlerde hocam benim şahsi fikrim eğer kullansaydınız sizide görürdük
  • quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

20 gün önce 2003 model elegance vectra c aldım, iyiki almışım diyorum. araçta cd değiştirici çalışmıyor, komple multimedya ekran taktıracağım diye üzerinde durmadım. bu aracı almadan önce biraz araştırdım, arızaları iç mekandaki ufak tefek elektronik özellikler; cd değiştirici, arka perde gibi.
    forum.donanimhaber.com/m_96626097/f_//tm.htm

yüksek performans beklentin yok ise kesinlikle 25-30 civarına en alınası araç.

gidip boş bir araç alcaktınız hata ettiniz. böylece araçta hiçbir donanım ve aksesuar olmadığı için arızada çıkarmıycaktı
  • Mondeo derim
  • Neden Mondeo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanbardak

http://youtu.be/T890luYDoeY?t=1m39s

videodan bende pek birşey anlamadım ama mondeonun arkası bariz tutunmuyor kayıyor.(vectraya göre konuştum)

videonun sonunda sürüş güvenliği vectranın + olarak gösterilmiş

Iyiymiş hakikaten.

• Sürüş olarak ve konforluk acısından daha iyi olabilecegini dusundugum icin ama bu benim fikrim tabikide
  • Sürüş olarak ve konforluk acısından daha iyi olabilecegini dusundugum icin ama bu benim fikrim tabikide
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

Şu forumdaki bircok insan vectra c nin mondeodan herturlu konuda daha iyi oldugunu kabullenemiyor yahu o degil hepsi kulaktan dolma yazip ciziyoya o insani sinirlendiriyor bilmiyorsan bos konusma yazma yahuu

Şu tarz yorumlar ile kimin boş konuştuğu belli oluyor. Her konuda daha iyiymiş

• bu kasa vectraya bende bindim abartıldığı kadar güzel değil biliyorum biraz abartılı olacak ama 2007 smybol ile arasında öyle aşırı bir fark yoktu
    not:vectrada 6 kişi yolculuk yapmıştık
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.