Şimdi Ara

CounterSpy, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CounterSpy, Appstore ve Google Play'deki yerini aldı 

Dynamighty tarafından geliştirilen CounterSpy, PlayStation platformunun ardından iOS ve Android platformları için de yayımlandı.

C.O.U.N.T.E.R teşkilatının üyesi olan bir casusu kontrol ettiğimiz oyunda aya nükleer saldırı yapmayı planlayan iki küresel gücün üslerine sızarak, bu saldırıyı sabote etmeye çalışıyoruz. Aksiyon, platform ve gizlilik unsurlarının bir araya geldiği bu klasik side-scrolling oyununun kontrolleri tıklama ve kaydırma gibi basit hareketlerle sağlıyoruz. Ancak, kontrol şemasına alışmanın biraz zaman aldığını belirtmekte fayda var.

60'lı yılların casusluk filmlerinden fırlamış gibi görünen bölüm tasarımlarında üçüncü boyut derinliğini sunan CounterSpy, günümüz şartlarına ayak uyduran retro tarzdaki grafikleriyle başarılı bir görsel deneyim yaşatıyor. Counter Spy'ın müzikleri ve ses efektleri de oyuncuya insanlık için önemli ve bir o kadar da gizli bir görevde olduğunu hatırlatıyor.

Sadece tek oyunculu bir oyun moduna sahip olan CounterSpy, üç farklı zorluk seviyesiyle karşımıza çıkıyor. Yapay zekanın pek iç açıcı olmadığı oyunda lider tablosu, kayıt dosyalarını yerel ve çevrimiçi depolama gibi özellikler de yer alıyor. Karakterimizi daha güçlü bir hale getirmek için yeni silahların kilidini açabildiğimiz CounterSpy'ın marketi ise, çok fazla içerik barındırmıyor.

Casusluk oyunlarına ve soğuk savaş dönemine ilgi duyan oyunculara hitap eden CounterSpy'a aşağıdaki Appstore ve Google Play bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    CounterSpy'dan ekran görüntüleri

• 10.79 TL'den sonrasını okumadım.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    İyi de 10.79 zaten yazının sonunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 6 Eylül 2014; 18:47:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şerbetçi

İyi de 10.79 zaten yazının sonunda

İbretlik tespit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk önce en altı okudum 10 TL olduğunu görünce geri kalanını okumadım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

ilk önce en altı okudum 10 TL olduğunu görünce geri kalanını okumadım :)

Apk diye birşey var fiyata niye bu kadar takıldın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten kim WP ye oyun yapar ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

zaten kim WP ye oyun yapar ki

WP kullanıcı sayısı arttığında geliştiricilerin dikkatini çekecektir. Ios-Android kadar gelir elde edemeyecekleri için emek sarfetmeyi pek göze almıyorlar.
    Bazı oyunlar android'e bile gelmiyor mesela. Hangi platform firmaya çok kazandırıyorsa onun üzerinde duruyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.