Şimdi Ara

Lenovo'nun yeni oyuncu dizüstü bilgisayarı Y70 Touch'ı değerlendiriyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun oyuncular için hazırladığı yeni dizüstü bilgisayar modeli Y70 Touch hem donanımı hem de tasarım ve dokunmatik ekranı ile dikkat çekiyor. Bilgisayarın detayları videomuzda.

• Lenovo ciddi anlamda piyasanin lideri oldu artik

• ses sadece bende mi kısık acaba?

• Notebook olayında Lenovo ve Asus'dan iyi adımlar görüyoruz. Ne kadar oyun notebooklarına sıcak bakmıyor olsam da o tarafta olanlara fayda sağlayacaktır.

• Sayın Erdi bey, ülkemizde zaten oyun serisi olarak 2 model sundu lenovo, Y500 ve Y510p ayrıca fiziksel özellikler olarak tamamen kopyası diyebilirim.. Klavye ışıklandırması olsun, alt hava kanalları ve hoparlörler ve dış kasa malzemesi, 2013 başında çıkmış Y500 modelinden beridir bu özellikler mevcut bilginize..

• Merhaba Erdi abi ekran kartı olarak ortanın üstü demişsin de 860M sanırım 770M'in maxwell mimarisine sahip olanı 770M'de 680M'e eşdeğer diyebiliriz(Notebookcheck'in yalancısıyım). Ben 7970M kullanıyorum 680M için 500 lira fark istediler vermedim ki performans olarak da kafa kafaya iyi ki vermemişim. 7970M veya 680M 1.5 yıl eski olsa da hala gayet başarılı kartlar ve benim şahsi düşüncem (mobile için) üst seviye ekran kartlarıdır.

Düşüncemi söylemek istedim video için teşekkürler kolay gelsin.

Bu arada arkadaşıma Amerika'dan y40 aldırdım r9 m275 var tasarımı çok güzel gerçekten

• ses yok

• Malzeme kalitesi olsun, ses kalitesi olsun (JBL), marka güvencesi olsun... Lenovo'nun bazı cihazları dört dörtlük gerçekten. Biraz pahalılar belki, ama bileğini koyduğun yeri soyulan, aşınan, kararan 'laptoplardan' kat kat iyiler.

• GTX860 la lider olmuşmuş..
    yurtdışı fiyatı 1600 dolar Türkiye'yi siz düşünün.
    o kadar parayı ver 860la yetin oldu canım.

• Vay lenovo,helal olsun,on numara cihaz

• y50 yeni geldi daha :(

• su laptop piyasasi kadar sıkıcı bir alan yok sirf donanim yukseltme baska da bir halt yok

• makina şık ve kullanışlı ama notebookta oyun olayı hem çok masraflı hemde sıkıntılı oluyor 1000 usd gibi olur bu makina zaten oyun oynarken pil düşünmüyoz ama sıkıntı şu donanımlar daha yeni yeni iyi seviyeye geliyor taşınabilir ama yinede priz arıyacaz cihazdan tam performans için açıkçası bütçesi uygun olmayan insanlar için direk geri vites olayı birde konsollar yeni yeni tam yaygınlaşıyor konsola özel oyunlar (sıkıntısız oyun deneyimi fps kaybı olmadan ) multiplayer vs şuan daha cazip mesela titanfall oyunu 2 günlük deneme için ea games veriyor pc de gerçekten güzel performans ve zevkli ama herkesin pc donanımı eşit değil vs daha önemli bir konu konsoldan pc port edilen oyunlar çoğu çok kötü çalışıyor dead rising 3 fiyatının düşmesini beklerken forumlarda oyunun çok sorunu olduğu yazılıyor aynı şeyleri gta 4 ile yaşamıştık daha bir sürü var sanki yapılan oyunlar donanım katili gibi yapılıyor

• o kadar arsa varken tuşları niye öyle yapmışlar acaba

• Fiyat nasıl olur bilmem ama MSI GS serisi daha hoş bence. Donanım olarak aynılar zaten neredeyse.

• neden dokunmatik ki ekranı kullanışlı gözükmüyor

• 1600 dolar burada 3400 TL desek o fiyata 870m li Monster alınır

• 2.5 senedir y560p modelini kullanıyorum . halandaha üst seviye bir cihaz .. biraderimde y500 var çift ekran kartlı falan fiyatları gerçekten uygun tutuyor lenovo . bu cihazda Türkiye'ye gelirse büyük ihtimal 2000 - 2200 civarı olucaktır .

• 3,4 kg ve parlak ekran verilen paraya yazık

Klavye iyi
    Ekran Berbat
    Donanım İyi
    Tasarım Berbat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 6 Eylül 2014; 22:17:11 >
  • Seste sorun yok;)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.