Şimdi Ara

Direksiyon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlr ben direksiyon seti almayı düşünüyorumda maksimum fiyat 80-90 falan olabilir bana önerir misiniz direksiyon bide internetten almayı düşünmüyorum mağazaya gidip alacağım ona göre tavsiyeler verirseniz makbule geçer bide yarım dönmesin arkadaşlar en az bi tur dönsün böyle bişey bulabilirseniz çok teşekkürler

• O paraya snopy gibi markaları alabilirsin ancak. Onların da hepsi aynıdır zaten
  • o butce araliginda iki secenegin var snopy ve kontorland bence snopy al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki o markalardan hangi modelleri önerirsinizhttp://www.happy.com.tr/bilgisayar/cevre_birimleri/direksiyon/Snopy_FT3393_USB_Titresimli_Direksiyon benim aklımda bu var fakat bu 180 derece ama nası 180 ben anlamadım biliyor musunuz nasıl olduğunu?
  • 180 derece ile city car driving zor oynarsın (sen küçük döndürürsün oyunda aşırı döner) fakat Euro truck simulator 2 bu olayı düşünmüş , 180 derece alacaksan ets2 oynarsın . İllaki city car istiyorsan 900 derece lazım oda logitech dfgt 2.el 200 tl civarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam fakat ets 2 de ayarladım diyelim ama dönüşleri zor mu alırım kolay mı klavyedeki gibi?
    Teşekkürler
  • http://www.vatanbilgisayar.com/v5h-pc-uyumlu-titresimli-direksiyon.html#yorumlar

ets 2 için yeterli bi direksiyon şahsen kendim kullanıyorum.hatta ürün yorumuda yazdım linkde orta düzey başlıklı
  • tmega T kullanıcısına yanıt
    Ets2 de gerçek araba gibi rahat kullanabiliyorsun , zaten ets2 de direksiyon döndürme açısı yazabiliyorsun , ona göre ayarlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 270 derece donen direksiyonu satiyirum ilgilenirsen pm at

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar direksiyon derecesini ayarlarm biliyorum ama dönüşlerde fazla dönmeyecek haliyle dönüşleri rahat alırmıyım bide bizim burada diaron drn 795 satılıyor o kaç derece arkadaşlar çok özür dilerim son sorum 180 derece 90 sağ 90 sol mu oluyor yoksa bir tam mı oluyor
    Teşekkürler

• Win 8 e uyumlu direksiyon önerisi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.