Şimdi Ara

aveada sorun genel mi? operatör değiştirsem mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar avea kamuluyum bulunduğum yerde 3g yok operatöre sorsam cadde sokak kapı nosuna kadar çekiyor diyor yalan olduğunu düşünüyorum çekmiyor çünki.

avea kamuda 32 tl ye

4 gb internet(kullanamadığım paket)
    5000 sms(1 yılda toplasan o kadar atamam )
    5400dk (her ay ortalama 500-600 dakika kullanıyorum)

vodafone
    Tarife
    Devreden Komple Tarifesi
    1000 Dakika , 1000 SMS , 1 GB , 12 Ay 24 tl kampanyalı

türkcell ise pahalı operatör değiştirsem mi?

• Vodafone'da şarj sorunu var bilgin olsun. Ayrıca Vodafone'da ben o tarifeyi kontörlü olarak 19 liraya kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Vodafone'da şarj sorunu var bilgin olsun. Ayrıca Vodafone'da ben o tarifeyi kontörlü olarak 19 liraya kullanıyorum.

şebeke çokmu yiyor şarzı . aynı tarifenin kontörlüsü varsa ideal . türkcell daha iyi ama çok pahalı
  • Sarj sorununu kafana takma bence,iki hattim var sarj %50 ye indiginde kontrol ediyorum ikisindede ayni cikiyor,bekleme suresi 8 saat kullanim 1.5 saat,hepsi ayni bana gore artik :) Turkcell bile tatmin etmedi beni acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone sarj problemini takmazsan avea kadar ucuz ve aşağı yukarı turkcell gibi kaliteli ama şarj sorunu insanı belli süre sonra hayattan sogutuyor günahkar oluyorsun

Turkcellde kullanabilirsin aslında o kadar pahalı değil ben kullanıyorum gerçekten çok kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamyamix -- 7 Eylül 2014; 8:29:37 >
  • Ben hem Blackberry 9800'de hem de iphone 5'te vodafone hat kullanıyorum.

Blackberry pili 2 gün dayanırken iphone 5 pili aynı gün akşama bitmiş olabiliyor.

Yani şarj olayı kullandığın cihazla da alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: byexel

merhaba arkadaşlar avea kamuluyum bulunduğum yerde 3g yok operatöre sorsam cadde sokak kapı nosuna kadar çekiyor diyor yalan olduğunu düşünüyorum çekmiyor çünki.

avea kamuda 32 tl ye

4 gb internet(kullanamadığım paket)
    5000 sms(1 yılda toplasan o kadar atamam )
    5400dk (her ay ortalama 500-600 dakika kullanıyorum)

vodafone
    Tarife
    Devreden Komple Tarifesi
    1000 Dakika , 1000 SMS , 1 GB , 12 Ay 24 tl kampanyalı

türkcell ise pahalı operatör değiştirsem mi?

Merhaba,

Bildirdiğiniz şebeke durumu ile ilgili sizinle görüşerek bilgi vermek isteriz. İletişim bilgilerinizi iletir misiniz?

Teşekkür ederiz.
  • byexel B kullanıcısına yanıt
    3G servisinizin acik oldugundan eminsizin degil mi? Bi 3G yazip 5555e gondermek yararli olabilir, ucretsiz..

• evet eminim bulundugum yere nihayet 3g geldi geldi gelmesine ama bu sefer şebeke eskisinden kotu polis merkezi amirliği olarak baska sebekeye gecme kararı aldık. simdi müüşteri hizmetleri bilgilerinizi yazın ilgilenelim derler bilgiye gerek yok denizli güney ilçesi avea rezalet avea pişmanlıktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.