Şimdi Ara

Asus zenfone 5 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

900 TL den aşağı alabileceğim telefonlar arasında hangisini önerirsiniz?

Zenfone 5 tasarımı intel işlemcisi ve ASUS markası ile biraz ön planda benim için. Oyun oynamam sosyal medya ve çeşitli internet sitelerinde araştırma yaparım. Çok yoğun kullanmıyorum.

Discovery2 nin tasarımı toplama tofaş gibi göründü gözüme.

Önerisi olan var mı ?

• Oyun oynamam dersen Lumia 920-1320 derim WP gayet stabil ve batarya konusunda Android'den çok daha iyi. Zenfone 5 kullanmadım ancak 6 kullanıyorum şunu diyebilirim ki 6'dan son derece memnunum, Zenfone 5 de aynı performansı verecektir. Zenfone5'in tek problemi batarya, sarj problemim olmaz dersen öneririm. GMD 2'ye bulaşma, ben bulaşmadım ama bulaşan çoğu kişi memnun değil. Alternatif olarak LG L90, Victor U2 bak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ornitorenkli -- 6 Eylül 2014; 1:32:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clarity.

Oyun oynamam dersen Lumia 920-1320 derim WP gayet stabil ve batarya konusunda Android'den çok daha iyi. Zenfone 5 kullanmadım ancak 6 kullanıyorum şunu diyebilirim ki 6'dan son derece memnunum, Zenfone 5 de aynı performansı verecektir. Zenfone5'in tek problemi batarya, sarj problemim olmaz dersen öneririm. GMD 2'ye bulaşma, ben bulaşmadım ama bulaşan çoğu kişi memnun değil. Alternatif olarak LG L90, Victor U2 bak derim.

windowsphone allah korusun hocam. 2 arkadaşım sinir hastası oldular. Android iyidir.

Önerilerin için teşekkürler biraz da onlara bakayım :)
  • zen5 iyidir.alternatif xperia sp m2 l90 moto g bakabilrisin
  • Ekran boyutu sorun olmazsa moto g yi öneririm zen5 den iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Ekran boyutu sorun olmazsa moto g yi öneririm zen5 den iyidir

s3 mini var hocam bende 4" küçük geliyor 5" bir telefon kullanmak istiyorum.

Moto G de iyidir ama snapdragon 400 çakala düştü artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

zen5 iyidir.alternatif xperia sp m2 l90 moto g bakabilrisin

sizce zen5 mi sp mi hocam
  • Zen 5.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcnoz

quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Ekran boyutu sorun olmazsa moto g yi öneririm zen5 den iyidir

s3 mini var hocam bende 4" küçük geliyor 5" bir telefon kullanmak istiyorum.

Moto G de iyidir ama snapdragon 400 çakala düştü artık :D

Moto g 4.5 inç ayrıca s400 zen5 deki işlemciden daha iyi moto g in esas artısı saf android olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenfone5 alcaktım son anda vazgeçtim şuan almayın derim.
    eski sürüm telefou kampanya ile resmen kakaladılar millete.
    şuan türkiye de satılan ve tanıtılan modelle dünyada satılan ve tanıtılan model arasında çok fark var !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RÜZGARBİRLİĞİ -- 8 Eylül 2014; 1:27:40 >
  • RÜZGARBİRLİĞİ kullanıcısına yanıt
    Senin derdin ne dostum. Bütün konularına aynı şeyi yazmışsın. Hadi açıklada öğrenelim bakalım. Kimbilir hangi firmanın maşasısın?
  • RÜZGARBİRLİĞİ kullanıcısına yanıt
    Yav he he 2.0 ghzler türkiye de olsa 800 den alabilecen ya iyiki almamışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıpkınadam

Senin derdin ne dostum. Bütün konularına aynı şeyi yazmışsın. Hadi açıklada öğrenelim bakalım. Kimbilir hangi firmanın maşasısın?

Diyoki 150$ dolar telefonu 800tlye işlemciyide 2.0 dan 1.6 ya düşürerek size kakaladılar diyor
  • Tasarım özürlü bir tel s400ü tokatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

zen5 iyidir.alternatif xperia sp m2 l90 moto g bakabilrisin

sizce zen5 mi sp mi hocam

sp daha güçlü bir cihaz
  • Bende aynı durumdayım, haftaya Rusya'ya gidiyorum, orada 400 TL'ye geliyor, ne dersiniz ? Bunca sorun görüyorken telefon çöp olmasın buraya geldiğimde ?
  • adamlar iki ay önce zenfone5 tanıtımı yaptılar
    fakat tanıtılan telefon model numarası a500 kl dir.4g teknolojisi vardır bu teknolojinin indirme hızı 150 mbps dir.
    http://www.asus.com/Phones/ZenFone_5_A500KL/specifications/ buyrun inceleyin.
    türkiye de satılan model ise a500cg dir.
    adamlar 4 temmuzda tanıtım yapıp agustos da eski sürümü kampanya ile satıp elden çıkardılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.