Şimdi Ara

Xperia Z2 aldım (Sonunda)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almadan önce çok kafa yordum. 3 Eylülü bekledim. Baktım z3 ile arasında hiçbir fark yok, hepsiburada.com dan 3 eylül akşamı 1800 TL ye sipariş ettim. Yanında Class 10 32GB hafıza kartı aldım. Çok memnunum telefon gayet hızlı. 4K çekimde 2.30 dk denedim. Kapanma olmadı, ısınma oldu (ama hiçte abartıldığı kadar olmadığını farkettim) zira bi önceki telefonum iphone 4 çok ısınıyordu. Sorusu olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biraz daha bekleseydiniz z3 satışı başlayınca z2 nin fiyatı biraz daha düşerdi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Biraz daha bekleseydiniz z3 satışı başlayınca z2 nin fiyatı biraz daha düşerdi zaten.

Ben sanki fiyat sıkıntısının olmadığını sezdim.

Bu arada hayırlı olsun, umarım bir sıkıntı yaşamazsınız.
  • quote:

Biraz daha bekleseydiniz z3 satışı başlayınca z2 nin fiyatı biraz daha düşerdi zaten.

Hocam biraz haklısınız ama tatile falan gideceğim biran evvel almak istedim. 2-3 ay bekledim zaten almak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unique1905

quote:

Ben sanki fiyat sıkıntısının olmadığını sezdim.

Bu arada hayırlı olsun, umarım bir sıkıntı yaşamazsınız.

Sağolun hocam

• Ozzy0sbourne kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullan :) 3g çekememe sorunuyla karşılaştın mı hiç bir de kasa açıklığı var mı bende almayı düşünüyorum önerir misin
  • Hayırlı Olsun Güle Güle Kullanın
  • Çok pahallı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozzy0sbourne

Almadan önce çok kafa yordum. 3 Eylülü bekledim. Baktım z3 ile arasında hiçbir fark yok, hepsiburada.com dan 3 eylül akşamı 1800 TL ye sipariş ettim. Yanında Class 10 32GB hafıza kartı aldım. Çok memnunum telefon gayet hızlı. 4K çekimde 2.30 dk denedim. Kapanma olmadı, ısınma oldu (ama hiçte abartıldığı kadar olmadığını farkettim) zira bi önceki telefonum iphone 4 çok ısınıyordu. Sorusu olan?

O paraya öküz alırdık.
  • Gule gule kullanin hocam piyasadaki en iyi telefonu almissin burdaki fanboylara bakma gayet iyi bit secim

• quote:

Orijinalden alıntı: Opera Handler

Hayırlı olsun güle güle kullan :) 3g çekememe sorunuyla karşılaştın mı hiç bir de kasa açıklığı var mı bende almayı düşünüyorum önerir misin

Hocam 3G olarak hiç problem yaşamadım. Kasa açıklığı (benimki siyah renk) yok. Hiç problem yaşamadım, memnunum, tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

Gule gule kullanin hocam piyasadaki en iyi telefonu almissin burdaki fanboylara bakma gayet iyi bit secim

Sağolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Almadan önce çok kafa yordum. 3 Eylülü bekledim. Baktım z3 ile arasında hiçbir fark yok, hepsiburada.com dan 3 eylül akşamı 1800 TL ye sipariş ettim. Yanında Class 10 32GB hafıza kartı aldım. Çok memnunum telefon gayet hızlı. 4K çekimde 2.30 dk denedim. Kapanma olmadı, ısınma oldu (ama hiçte abartıldığı kadar olmadığını farkettim) zira bi önceki telefonum iphone 4 çok ısınıyordu. Sorusu olan?

O paraya öküz alırdık.

Yok hocam galaxy s5 daha pahalı.

• Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın.

• Hayirli olsun

• sony cok amiral gemi cikarttigindan dolayi umarim bu tarz exclusive cihazlari unutmaz.Hayirli olsun.

• Çok değil 6 ay sonra sony'e lanet mesajları başlar sakil a da ben varım subat ayı 2,150 tl ye alınan z1 masada yanımda bana kıs kıs gülüyor sanki a.... koydugum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

O paraya öküz alırdık.

Yok hocam galaxy s5 daha pahalı.

• Hocam sanki biraz acele etmissin.Z3'un piyasada pazar payi bulmasi icin Z2 nin fiyatlari asagiya inecekti.Neyse hocam hayirli ugurlu olsun gule gule kullanin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.