Şimdi Ara

Samsung Galaxy Alpha 've Samsung Metali keşfetti' ilk izlenim video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un metal çerçevesi, zarif tasarımı ve malzeme kalitesiyle dikkat çeken yeni telefonu Galaxy Alpha'ı denedik. Bu videomuzda cihaz hakkındaki ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz.

• Batarya rezalet.

• samsung malesefki pil ve fiyat ile cihazın kafasına sıkmış...
  • Batarya olmamış sanki
  • Nedir bu metal sevdasi boyle bi ben anlamadim gitti. Simdi aldiniz bunu. Kac kisi kilifsiz kullanacak? Ee o zaman ha demir olmus ha teneke. Fazla agirliktan baska bisey degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam alabilinecek ekranı uygun telefonlar listesine koymayı düşünürken bataryayı duyunca direk vazgeçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

Nedir bu metal sevdasi boyle bi ben anlamadim gitti. Simdi aldiniz bunu. Kac kisi kilifsiz kullanacak? Ee o zaman ha demir olmus ha teneke. Fazla agirliktan baska bisey degil

Samsungun plastigi kötü soyuluyor aşınıyor hemen yoksa lumia serisi gayet basarili mesela ..

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

quote:

Nedir bu metal sevdasi boyle bi ben anlamadim gitti. Simdi aldiniz bunu. Kac kisi kilifsiz kullanacak? Ee o zaman ha demir olmus ha teneke. Fazla agirliktan baska bisey degil

Samsungun plastigi kötü soyuluyor aşınıyor hemen yoksa lumia serisi gayet basarili mesela ..

O olabilir bak. Kenarlari az daha kaliteli yapabilirler mesela. Galaxy star, ace, s2, s3 kullandim. Genel olarak fena degildi. Ama birdaha not serisi disinda samsung almam. Aldirmam.

• Onlerden

• O batarya olmamış gerçekten. Günü zor çıkarır gibi onu dışında tasarımı falan iyi.

• başlık :D

• Samsung Galaxy Alpha "ve Samsung Metali keşfetti"

Bu başlık Samsung size ne kadar ödüyor diyenlere KAPAK olsun.
  • quote:

Ben de aynı fikirdeyim.

Ancak diğer arkadaşların dediği gibi plastik üzerine metalimsi kaplama yapıp piyasaya ittirmelerini yanlış buluyorum.

Üzerine metalimsilik yedirmeden direkt plastik yapsa hemen hemen kimse bir şey demez.

Mesela: NOKIA, LG, Motorola bu işi tam yapıyorlar. Sahte metal görünüme girmiyorlar.
  • O bataryayla iş yapmaz,metal çerçeve bahanesiyle ne kadara satacaklar merak ediyorum

• Telefon orta seviye için çok iyi, Meteli gereksiz bulanlara sözüm kaliteli bir görünüm sunuyor aslında gereksiz yaa hatta bu telefonu hiç sevmedim

• samsungdan bahsediyoruz. tepe modellerinde bile dandirik plastik kullanıyor. piyasaya metal görünümlü plastik olanını sürerler kesin :D yada plastiğin üzerine jelatin tarzı bi metal kaplama falan yaparlar.

• fiyatı yüksek olur. s5 mini bile 1200 lira.

• koy şuna s800ü

• İyi bir bataryaya sahip olsaydi kullanmak isteyecegim bir telefon olurdu fakat samsung resmen telefonu o bataryayla harcamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Ben de aynı fikirdeyim.

Ancak diğer arkadaşların dediği gibi plastik üzerine metalimsi kaplama yapıp piyasaya ittirmelerini yanlış buluyorum.

Üzerine metalimsilik yedirmeden direkt plastik yapsa hemen hemen kimse bir şey demez.

Mesela: NOKIA, LG, Motorola bu işi tam yapıyorlar. Sahte metal görünüme girmiyorlar.

Ne anlatıyon kardeş bir şey anlamadım LG tam dediğin gibi metal görünümlü plastik kullanıyor?

Yalnız başlık fena Samsung metali keşfetti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 6 Eylül 2014; 5:01:15 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.