Şimdi Ara

Sony Xperia E3 'Uygun fiyata su geçirmez telefon' ilk izlenim ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin ülkemizde 1000TL altında bir fiyat ile sunmaya hazırlandığı yeni uygun fiyatlı telefon E3, suya toza karşı dayanıklı yapısı ve Z3 ailesine benzer tasarımı ile ilgi çekiyor.

• sony çerçeve konusunda çağ atlamış
  • Kamerası Megapixel olarak değilde sensör olarak daha iyisini beklerdim.

Özellikle ön kamerası VGA olduğu için asla tercih etmem.

Artık dahili hafıza 16 gb standard olacak şekilde çıkarmaları lazım. Resmen tüketici ile dalga geçer gibi 2 veya 4 gb nedir. Hafıza sorunu yaşamak istemiyoruz artık.

ve en büyük sorunlardan biride çerçeve.

cihazı resmen rezil etmişler.

• Xperia Go, suya toza dayanıklı ve 800 TL ile girmişti ilk değil.

• bunu yazmak istemezdim ama inşallah satmaz da bir daha böyle şeyler gelmez buraya...NOT:fiyat; 999

• neredeyse ekran koymamış. z3 compact ın aynısını yap donanımı düşük yap kimse ses çıkarmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önlerden.

Edit: Bu sefer tasarım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 6 Eylül 2014; 0:58:48 >
  • 5 mp ve VGA ... olmadı
  • Ekran çokda önemli değil,kamera belki 8mp olsa daha iyi olurdu,ama en büyük sorun rom nasıl 2 gb ve 4gb'lik olur!saçmalık bendeki xperia L bile bu telefona göre daha mantıklı tamam su geçirmezlik güzel bir özellik ama hafızadan feragat etmek saçmalık.

• Suya toza karşı dayanıklı Xperia Go vardi 1000 tl altına hatta Mediamarkt'ta 650 tl'ye satiliyordu 2 sene önce ayrica tasarimi bence iyi degil o çerçeve kalinligi nedir ayrica o hafizaya değinmiyorum bile 2-3 sene önceki hafiza miktarları. Xperia E felaketi vardi bir ara bu da onun tahtina gecmis gibi gorunuyor

• Tasarım güzel.
    Fakat bu telefonun bazı özellikleri şöyle olmalıydı;
    4.6"-4.7" 720p ekran,
    8 gb dahili hafıza,
    8 mp arka, 1.3 mp(en düşük) ön kamera.

İşte o zaman alt segmentte tercih edilecek bir telefon olurdu.
    Ayrıca aynı fiyata Xperia m2 varken kimsenin tercih edeceğini sanmıyorum.
  • Dahili hafiza zayif.Ram az.Kamera dusuk. Ama sony.Fiyati 700 civari olsa belki diyebilecegim bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000TL altı derken 500TL olacak hali yok.

Elektronik şans işi bence.

Fiyat uygun ise riske girerim.

Garanti benim için önemli değil.

Riske girerim derken replika,spot denen çakma,sahte ürünleride alıpta riskede girmem.

Vergi yüksek olabilir birazda firmalarda insaf olmalı.

Bu milletin %90'ı kazık yemeye bayılıyor firmalar ne yapsın onlarda giydiriyor.

Z3 kompakt ve Z3 tablet güzel diğerlerini salla gitsin.

Suya toza karşı dayanıklılığın bir esprisi yok.
  • Fiyat konusunu karistiran tek sey suya dayaniklilik bence suya dayaniklilik olmasa max 650 tl olmasi gerekir

• O hafıza ile suya toza dayanıklı olsa ne olur olmasa ne olur

• Kusura bakmayın ama tam bir çöp olmuş cihaz. 1000tl altı denmiş ama Sony'nin bunu 600 700 liradan satacak hali yok. 2 yada 4gb hafıza arka 5 ön vga kamera nedir sene olmuş 2014? Ayrıca çerçevelere hiç girmiyorum. Çinli firma isyemeyen gider motorola alır içi rahat olur yada 850 liraya S4 mini var

• videoyu izlediğimde ilk aklıma gelen anneme doğum gününde alırım oldu. herkes telefonu donanımına göre değerlendirip, eleştirmiş. bence çok başarılı ve piyasada ihtiyaç duyulan bir telefon olmuş. telefonu sadece telefon olarak kullanan mail adresi dahi olmayan çok fazla kullanıcı var. özellikle bayanlar ve orta yaş üstü insanlar. şık olsun, ufak olsun, şarjı uzun gitsin istiyorlar ve resmen kazık fiyatlara satılan buyuk firmaların mini modellerini alıyorlar. bu telefon çok daha şık, daha uzun pil ömrü, daha sağlam su geçirmez kasa ve sony.

• ixperia gibi bişey olmuş :)

• 4gb olan gelirse ve fiyat 700 tl olursa efsane olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

4gb olan gelirse ve fiyat 700 tl olursa efsane olur

Ne efsanesi anca kestane olur 700 liraya ne cihazlar alınır be ayrıca sony Türkiye 900 den aşağı satmaz bunu

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.