Şimdi Ara

¶¶¶ PREMİUM ALIMI CAFELER RESİMLİ açıklamalı ¶¶¶

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
364
Cevap
0
Favori
46.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU SISTEMIN CLİCK BUY ILE ALAKASI YOKTUR -- KESN ADINDA BIR SISTEMDIR ---BAŞLI BASINA BIR PREMIUM ALMA YONTEMIDIR CAFELERDEN ISTEDIGINIZ UYELIK KODU VERILIR VE BU KODLA PREMIUM VE PUAN ALIRSINIZ

PREMIUM ALIMINDA - ACCOUNT BILGILERI ID PASS GIZLI SORU KESINLIKLE ISTENMICEK BU SORUNLA KARSI KARSIYA GELIRSENIZ CAFE ADI ILE PM DEN ULASIN...
    YARARLARI NELER ...
    1.......... clıck and buy yuzunden kredı kartı calınma kullanılma gıbı sorun kalktı ban yeme sorunu kalktı ...

2.......... satın aldıgınızda sıze avea turkcell kazı kartları gıbı GOLD SIFRESI PREMIUM KNIGHT PUAN sıfresı verılcek POWERDE BUY BRONZE DEDIGIMIZDE k-esn sarı cercevelı yere tıklıcaz ve kodu gırcez...

3......... umarım olmaz ama diyelim hacklendiniz yada GİZLİ SORU DEĞİŞTİRMEK İSTEDİNİZ kredı kartı son 4 hane vs gıbı bı bılgı ıstendı bu bılgıye 2 MADDEDE YUKLEDINIZ KODU GIRDIKTEN SONRA SIZE 4 HANELI BIR KOD VERILCEKTIR BU KODU KESINLIKLE BIR YERE YAZCAZ VE ASLA CAFE SAHIPLERI ILE PAYLASMICAZ...

4....... clıck buy 40 euro lımıt verdı ama bızım gıbı pk oyuncularına yetmıyor bu durumda bu kartlardan yukleyebılırız yada tatılde herhangı bı yere gıderken gıttıgınız yerde olmayacagını dusunerek toplu KOD ALIMI YAPABILIRSINIZ...

5........ şifrenizi orda girmek zorunda değilsiniz passınızı alıp evde gırebılırsınız cafeden hacklenme gıbı bır sorun tamamen ortadan kalkmıs olur ISRAR OLSA DAHI ASLA GIRMEK ZORUNDA DEGILSINIZ O CAFEDEN KOD YUKLEMEK ICIN ... ( cafelerde hack oldugu için yazmadım aklınızda soru kalmasın ıcınız rahat olsun dıye benım gorusum bılmedıgınız bır yerse evden gırmenız sıfrenızı )

6....... FIYATLAR SABIT olup YETKILI TUM CAFELERDE FIYAT ACIKLAMASINI BURDAN YAZCAM YETKILI CAFEDEN ALIP 2. 3. elden satanlar kesınlıkle fıyatlarda oynama yapar dıkkatlı olun alırken anlasmalı yerlerden alın ...

7........ CAFELERDE BUNLARIN DISINDA SORUN YASARSANIZ BURDAN BANA ULASABILIRSINIZ K2 MEDYA VE HALKLA ILISKILER UZMANINA ILETILCEKTIR ...

8......... BRONZE SILVER GOLD VE PUAN ALABILIRSINIZ BU YONTEMLE SINIR YOK ...

resımlı gosterıyorum sımdı ...

¶¶¶ PREMİUM ALIMI CAFELER  RESİMLİ açıklamalı ¶¶¶

İstanbul:

Kartaltepe Mah. ßuhar SOkak No 6/1 AstraL İnternet cafe
    ßakırköy/ İstanbuL ---------- yenı eklendı ....

* CTRL Kafe
    * UGUR Kafe
    * ISTANBUL Kafe
    İSTANBUL GOLD CAFE

Astral İnternet Cafe
    ßuhar Sokak no 6/1 Kartaltepe / ßakırköy İst

ctrl alt del cafe istanbul/beşiktaş...
    Jasmin Cafeyide

yenidoğan mah. şehit komiser günayddın sok. no:95 zeytinburnu /istanbul tel: 02125589137 ( yeni )

BURSA
    BURSA CUGU NET
    Yıldırım mah. Kurtuluş cad. No : 108

Ankara:

* CHATLAK Cafe

Adres: Fevzi Çakmak 1 sokak . 22/B Kızılay/ANKARA Tel:03122304783

Balıkesir:

* ARDANUR Cafe

Hatay:

* ALFA İnternet Kafe

---------------- AKLINIZDA BASKA SORULAR VARSA ACIKLAMASINI YAZIYIM YENI CAFELER OLURSA

SOYLERSINIZ GUNCELLESIR BURADAKI CAFE LİSTELESİ...----------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 13 Ekim 2006; 13:11:41 >

• ist. da sadece 3 tanemi var sanırım B@B@C@N internet cafedede vardı yade ben yannışş biliorum ..
  • istanbul zeytinburnu
    Jasmin Cafeyide ekleyelim

yenidoğan mah. şehit komiser günayddın sok. no:95 zeytinburnu /istanbul tel: 02125589137
  • Çok güzel bir bilgi verdin tebrik ediyorum

* CTRL Kafe
    * UGUR Kafe
    * ISTANBUL Kafe

bu kafelerin adreslerinide biliyorsan paylaşabilirmisin
  • adresler hakkında bılgım yok premıum alanlar yazdıkca acıklamaları vercem burdan...
  • ya byler bizim burdada bi kafe alıo sinem internet kafe die ama adamlar 2 katı para istio bronza 18 $ istio diğer kafelerdedemi öle 18$ ona verene kadar silver alırım daha ii
  • üst konu olsun bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapstation

ya byler bizim burdada bi kafe alıo sinem internet kafe die ama adamlar 2 katı para istio bronza 18 $ istio diğer kafelerdedemi öle 18$ ona verene kadar silver alırım daha ii

Onlar şimdi tuttukalarını öpme derdin de konu ile ilgili bilgim olmamasına rağmen şunu söyleyebilirim ki. Net üzerinden kaça satılıyorsa üyelikler aynı para olması lazım...
  • Ya ben anlamıyorum beyler..

Bu yeni sistem ile pre. aldığımızda char hacklenmesi gibi bi durummu söz konusu oluyor ?

Ben Bi cafeden aldırdım bi sorun yaşamadım , şimdi tekrar alıcam başka bi cafe daha alıyor ondan alıcam büyük ihtimaL..
  • ÜST KONU YAPALIM PLS
  • up up up Güzel paylaşım!!!!Teşkler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Attention!Cenq

Ya ben anlamıyorum beyler..

Bu yeni sistem ile pre. aldığımızda char hacklenmesi gibi bi durummu söz konusu oluyor ?

Ben Bi cafeden aldırdım bi sorun yaşamadım , şimdi tekrar alıcam başka bi cafe daha alıyor ondan alıcam büyük ihtimaL..

hayır dıyelım o cafeye guvenmedın gırmek ıstemıyorsun anlamında yazdım onu ben gırmek zorunda dıılsın yanı ordan ıllakı ...

premıum aldıgında bu kodu gırdıgınde 4 hanelı bır guvenlık kodu vercek onu kesınlıkle saklıyorsun ...
  • ben izmirdeyim çok ünlü biyer var ama yeri çok kötü ama herkez 68+ gelır mı ?
  • süper. bencede üst konu yapılsın.
  • izmirdede var ibrahim abi saolsun 15 ytlye verio şirinyer
  • izmirde ksk de güvenilir cafe var mı pre. yapan
  • quote:

Orjinalden alıntı: :LorD_Kqdir

üst konu olsun bence

• süper.. hatta orda şifre girmeme olayı mukemmel olmus

bende bu donem sonu şubat tatilinde gold cekicem sevenlerime duyrulur

EKLEYİN : İSTANBUL GOLD CAFE arkadaş soledi burası da satıormus
  • kayseride varmı pre. satan kafe?? bide kafeler preyi dolarlamı YTL ile mi satıyo?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClewerAngel

kayseride varmı pre. satan kafe?? bide kafeler preyi dolarlamı YTL ile mi satıyo?

usd ıle olsa ne degıscek ytl degerını odersın :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.