Şimdi Ara

Dosyalarım Android Data Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonun dosyalarım kısmında bildiğiniz gibi bazı klasörler var bendekinde movies/download/notifications/android/music klasörleri 1.ocak .2013 te saat gece 2 de oluşturulmuş .
    android data bölümünde de video/magazine/flipboard/videos/media dosyaları 2013 aynı tarihte oluşturulmuş dosyaların içi genellikle boş

bu telefon rootlanmış olduğu anlamına mı gelir?

bu telefon o tarihten beri kullanılıyor demek ki değil mi yani? 2013 ocak tarihinden beri kullanımda olduğunu mu gösteriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omgomg -- 5 Eylül 2014; 23:53:10 >

• omgomg kullanıcısına yanıt
    Aslında hiçbiri.

Cihaz ilk açıldığında o dosyalar oluşturulur. Daha Tarih ayarlanmadan oluşturulduğu için oluşturma tarihini yanlış göstermesi normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Aslında hiçbiri.

Cihaz ilk açıldığında o dosyalar oluşturulur. Daha Tarih ayarlanmadan oluşturulduğu için oluşturma tarihini yanlış göstermesi normaldir.

cevap için teşekkürler inşallah gerçekten dediğin gibidir
    benim diğer tel 2.el çıktı da ondan şüphelendim hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: omgomg

quote:

Aslında hiçbiri.

Ayarlar --> Telefon Hakkında --> Durum panelinde en altta telefon durumu yazar. Orada "Normail" yazıyorsa herşey yolunda demektir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omgomg

quote:

Aslında hiçbiri.

Ayarlar --> Telefon Hakkında --> Durum panelinde en altta telefon durumu yazar. Orada "Normail" yazıyorsa herşey yolunda demektir

sağol forumber gerçekten çok iyisin

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı soruyu soracaktım baktım ki konu var tekrardan konu açmadım..
    Şimdi ben de bilgisayara bağladım telefonu gereksiz şeyleri silerken karşıma çıktı bu, çoğu klasör var ve 0(sıfır) bayt silsem bir şey olur mu ?
    Bu söylediğim şey sadece data için değil bir çok klasör var 0(sıfır) bayt olan ... ÖZELLİKLE facebook.... diye başlayanlar var yardımcı olur musunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: whoami3447

Ben de aynı soruyu soracaktım baktım ki konu var tekrardan konu açmadım..
    Şimdi ben de bilgisayara bağladım telefonu gereksiz şeyleri silerken karşıma çıktı bu, çoğu klasör var ve 0(sıfır) bayt silsem bir şey olur mu ?
    Bu söylediğim şey sadece data için değil bir çok klasör var 0(sıfır) bayt olan ... ÖZELLİKLE facebook.... diye başlayanlar var yardımcı olur musunuz ?
    Silseniz bir problem olmayacaktır, ama muhtemelen kısa bir süre içinde tekrar oluşturulacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.