Şimdi Ara

TAKSİT İLE TELEFON ALMA ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon alıcaktım ki aylar önce kalkmıs taksit fırsatı dusunmuyorlarmı kım 2000 lira nakit verir diye taksit ile alma yolu varmı yada hediye kartı olayı varmış bilgisi olan varsa yardım edebılırmı

• Taksitle telefon alma olayi istanbuldaysan dogubankta var hala. :) 9 taksite kadar yapiyorlar :) gecende dolasirken sormustum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kredi çek telefonu al sonra krediyi taksit niyetine öde
  • Kredi çekince faiz ödüyosun ama Önceden ne güzel peşin fiyatına taksit yapılıyordu böyle saçma bir kanun olamaz resmen bankaların kucağına oturttular milleti
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    hocam az faizli bankalarımız da var ama öyle niye diyosun
    Bencede saçma bir kanun
    Elbet vardır bi bildikleri
  • Bu devirde kim 2 milyar verebilirz nakit ayrıca kredi icinde ek fazi 200 300 tl vardır böyle bir uygulamanın yapılacağı en son yer türkiye olmalıydı yada böyle birşey yapıcakalrsa asgari ücreti yukseltmeliydiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

Kredi çekince faiz ödüyosun ama Önceden ne güzel peşin fiyatına taksit yapılıyordu böyle saçma bir kanun olamaz resmen bankaların kucağına oturttular milleti

Paran yoksa alma diyorlar, paran olmadığı halde 2000 TL' lik telefonu napcaksın ki, garip milletiz, fuzuli harcamalar... tüketim toplumu..

İhtiyacını gören telefonlar 600 TL' ye de var,
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    2000 tl lik telefonu 12 taksitle almak var peşin almak var hangisi daha iyi ? Ayrıca istediğim telefonu alırım teknoloji hastasıyım 600 TL lik telefon ihtiyaçlarımı karşılamıyor belki? Böyle kısıtlama yapamazlar Taksit olayı geri gelcek diyolar zaten.
  • quote:

2000 tl lik telefonu 12 taksitle almak var peşin almak var hangisi daha iyi ? Ayrıca istediğim telefonu alırım teknoloji hastasıyım 600 TL lik telefon ihtiyaçlarımı karşılamıyor belki? Böyle kısıtlama yapamazlar Taksit olayı geri gelcek diyolar zaten.

Boyle parasi olmayip, fuzuli para harcayanlara iyi yapmis devlet. Taksit altin da geri geldu, telefonlara yok. 2015 i bekle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazen13 kullanıcısına yanıt
    Emin ol ki parası olan bile direk nakit 2bin tl vermesi bile koyar arkadaşım 2015ü mü bekliycem telefonu acil almam gerekiyor Devlet kısıtlama getiricek ise mantıklı kısıtlama getirisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prience

Emin ol ki parası olan bile direk nakit 2bin tl vermesi bile koyar arkadaşım 2015ü mü bekliycem telefonu acil almam gerekiyor Devlet kısıtlama getiricek ise mantıklı kısıtlama getirisin

Şu an bu telefonlarda taksitin kalkma gibi bir durum yok hocam, destekliyorum bu durumu. Gercekten, durumu olmayip, giyecek elbisesi olmayan insanlar 36 ay taksitle 1500 liralik telefon aliyorlar, yazik yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

Boyle parasi olmayip, fuzuli para harcayanlara iyi yapmis devlet. Taksit altin da geri geldu, telefonlara yok. 2015 i bekle.

Hayırdır birader isteyen istediği şekilde alır başkası taksitle alınca senin cebinden para mı çıkıyor anlamadım

• Devletin kimseyi kısıtlamak gibi bir amacı yok , micro değil macro düşünmek gerek devlet cari açığı azaltma peşinde kişisel algılamayın Taksit bencede gelmeli ama kısıtlama olmalı 36 ay taksitle telefon olmaz , 6 yapıcaksın en güzeli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serty23

Devletin kimseyi kısıtlamak gibi bir amacı yok , micro değil macro düşünmek gerek devlet cari açığı azaltma peşinde kişisel algılamayın Taksit bencede gelmeli ama kısıtlama olmalı 36 ay taksitle telefon olmaz , 6 yapıcaksın en güzeli...

Teknolojide dışa bağımlı bi ülkeyiz cari açığı taksiti kaldırarak mı kapatacaklar bahane uydurmasınlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.