Şimdi Ara

Navigasyon tavsiyesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arabanın radyosu cd çalar ve aux aux girişi sonradan yaptırılıyormuş . Bir navigasyon alsam usb yerine auxu baglattırsak olurmu bana 300 tl yi geçmeyecek navigasyon önerirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Butters. -- 26 Ocak 2015; 22:40:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Demba BA

Arkadaşlar iyi günler
    Honda city 2006 var arabanın radyosu cd çalar ve aux aux girişi sonradan yaptırılıyormuş . Bir navigasyon alsam usb yerine auxu baglattırsak olurmu bana 300 tl yi geçmeyecek navigasyon önerirmisiniz

Olur ama; Aux'da olduğu sürece sadece navigasyon cihazından gelen sesi alırsın.

Yani Aracın kendi CD çalar radyosunu kullanmak istediğinde Aux'tan çıkman gerekir ki, bu durumda da navigasyon seslerini alamazsınız.

Tavsiye ye gelince cihazlardan pek anlamıyorum.
    Ama garanti ve satış sonrası teknik desteğe dikkat ederek alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 7 Eylül 2014; 0:49:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

quote:

Orijinalden alıntı: Demba BA

Arkadaşlar iyi günler
    Honda city 2006 var arabanın radyosu cd çalar ve aux aux girişi sonradan yaptırılıyormuş . Bir navigasyon alsam usb yerine auxu baglattırsak olurmu bana 300 tl yi geçmeyecek navigasyon önerirmisiniz

Olur ama; Aux'da olduğu sürece sadece navigasyon cihazından gelen sesi alırsın.

Yani Aracın kendi CD çalar radyosunu kullanmak istediğinde Aux'tan çıkman gerekir ki, bu durumda da navigasyon seslerini alamazsınız.

Tavsiye ye gelince cihazlardan pek anlamıyorum.
    Ama garanti ve satış sonrası teknik desteğe dikkat ederek alın.

Hocam en doğrusu ne olur navigasyona pek ihtiyacımız yok açıkçası ?

• Cok para vermek istemiyorsaniz bence temiz 2. El araciniza uygun multimedya cihaz bakin derim. Benim 2000 liraya taktirdigim cihaz 600 tl idi.

Bence sizde istiyorsaniz 500 civari kaliteli bir cihaz alin 50 tlye de taktirirsiniz Tv navigasyon dahil bir cok ozelligi olan cihaziniz olur.

Cok pahali ve navigasyona cok ihtiyacim yok diyorsaniz FM verici + usbden mp3 de 30-40 tlye ihtiyacinizi gorur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

Cok para vermek istemiyorsaniz bence temiz 2. El araciniza uygun multimedya cihaz bakin derim. Benim 2000 liraya taktirdigim cihaz 600 tl idi.

Bence sizde istiyorsaniz 500 civari kaliteli bir cihaz alin 50 tlye de taktirirsiniz Tv navigasyon dahil bir cok ozelligi olan cihaziniz olur.

Cok pahali ve navigasyona cok ihtiyacim yok diyorsaniz FM verici + usbden mp3 de 30-40 tlye ihtiyacinizi gorur.

Hocam hoparlörler amfi vs çok dandik komple değişmesi lazim ne yapicam çok para lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmiyorum Hocam.

Bu durumda nelerin değişecegine karar verip kabaca bir fiyat cikarip oyle ise baslayin bence.

Sonra yari yolda cok pahaliya gelip yarim birakmayasiniz.

• Arkadaşlar benim de navigasyon cihazına ihtiyacım var. Zaten yer, yön duygum yok bu Ankara bana zor geliyor valla. Iphone da yandex kullanıyorum. Tamam iyi güzel de ekran küçük geliyor, navigasyonu açınca şarj çabuk gidiyor, arabaya daha takamadım çünkü aracı 2 kişi kullanıyoruz ki telefonların biri note biri de apple, dolayısıyla düzgün bir tutacak bulamadım.

Tümmmm bu nedenlerle navigasyon cihazı alayım diyorum. Hoş baktıklarımın çoğu da 5 inch. Bu da ne kadar yeterli gelir tartışılır. Bana marka model tavsiyesi verirseniz memnun olurum.

sadece navigasyon yeter bana ha bluetooth olsa fena olmaz gerçi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi COTR1923 -- 24 Kasım 2014; 23:40:07 >
  • Bende de honda jazz var 2004 ben on konsolu sokturdum cd girisini iptal edip oraya aux girisi yaptilar. Ancak bu sekilde yapilabiliyor arabada ve isin ustasini bulmaniz lazim yoksa soken toplayamiyor veya sokerken kiriyor. Benim yaptigima 2. Bir ihtimal ise teyp gogsunun degistirilmesi lazim bunlarin fiyatlarida yavanci sitelerde 150 tlden basliyor bi de multimedya sistemi 500den orsan koysaniz 650 bi de 100 lira iscilik koysaniz 750 cok maliyetli. Benim aracta yaptirdigim aux girisinde temassizlik var. Yani onuda tavsiye etmiyorum. Arkadasin dedigi gibi ama ebayden falan kaliteli bir fm transmiterle cozmeniz hem ekonomik olacaktir hemde sizi uzmeyecektir. Birazcik ses kaliyesi kotu olacaktir o da yuksek sesle dinlemiyosaniz hic hissettirmeyecektir kendini.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.