Şimdi Ara

Web Sitesi Yapmak İstiyorum...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bende artister 4 programı var siteyi hazırlamayı biliyorum ama sonrasını bilmiyorum?

-Sitem nasıl google, yandex gibi arama motorlarında nasıl gözükecek yani nasıl internete yükseleceğim?
    -.com gibi alan adlarını ücretsiz alabilir miyim?
    -Site yayınlandıktan sonra nasıl düzenleyeceğim(yeni haber,video vs)
    -Nasıl para kazanabilirim?

Teşekkürler...

• Yok mu yardım edecek
  • 1.cevap ) Artister programini hic duymadim .Nasil atcagina gelirsek hostu aldigin yerden ftp bilgilerini alip filezilla programi ile dosyalar sunucuya aktaracan.

2.cevap) site yükseltmek icin seo olayini kavramaniz lazim yani arastirabilirsiniz ne oldugunu eger isterseniz size seo olayini anlamaniz icin size kucuk bir makale yollayabilirim.

3.cevap ) Com'lu domaini bedava alamazsiniz.

4.cevap ) site icerigini duzenlemek icin bir icerik yonetim sistemi kullanabilirsiniz ister kendiniz ister hazir bir icerik sistemi kullanabilirsiniz ornek wordpress , joomla

5.cevap ) para kazanmanin en iyi yolu reklamlardir ...

Kolay gelsin ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayal gücün iyiyse ve photoshopta bu hayal ettiklerini hazırlayabiliyorsan artisteerle neler yapabileceğini yazsam okumaya sıkılırsın...
  • Yazar mısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Yazar mısın

.com uzantılı bir domain satın al. sağlam bir firmadan limitsiz özellikli bir hosting satın al. güzelce bir wordpress kur. bunlar ilk yapman gerekenler...

bu site ne sitesi olacaksa öncelikle şeklini kafanda tasarla. artisteerı aç, kafanda tasarladığın site için gerekli görsel malzemeleri photoshopta hazırlayıp artisteera yükle. tema üzerinde çok acele etmeden renk skalasını göz yormayan, sade renklerden seçerek çalış. tema bitince sitene yükle.

all in one seo eklentisini kur. senden istenen ayaralamaları yap.

güzelce, acele etmeden, hergün en az 3 konu olacak şekilde sitene yazı gir. yazılarda meta etiketleri vs unutma. başlık ve konular çalma çırpma olmasın. otur özgün birşeyler çıkar ortaya..

site 2 haftasındayken 3 adet büyük forumda sitenle ilgili tanıtım yazısı yaz.

bundan sonra birkaç ay devamlı konu gir...

daha sonra seninle aynı veya yakın içeriğe sahip sitelerden tanıtım yazısı satın al.

seninle aynı veya benzer içeriğe sahip sitelerden link al.

sen bunları acele etmeden, hata yapmadan yaparsan sitene gelenler hergün artacak zaten. adsense reklamlarını güzelce hile yapmadan koy sitene.

sonra gelsin paralar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Newwarrior -- 5 Eylül 2014; 23:41:26 >

• E-Mail...................................: info@vebarocco.com
    Web Site...............................: Vebarocco Web Studio & Digital Agency
    Telefon.................................: (0216) 969 9026

Web Sitesi Yapmak İstiyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.