Şimdi Ara

Five Nights at Freddy's Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dakikaları sayacağınız bir gece nöbetine hazır olun!

• mobil versiyonunda oynuyorum bir türlü 1. geceyi geçemedim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Talhaya bak ya çok güldüm :D aslında beril hanımla talha oyun serisi çekin arada

• Bir süre sonra kapıların arasından sızmaya başlıyor. Kapı falan kâr etmiyor.

Bütün bunların yanı sıra bir de oyunun hikayesiyle ilgili çeşitli rivayetler var. Canlı yayında gördükleri easter egg olan Golden Freddy'nin bir halüsinasyon olduğu rivayeti veya daha önce orada çalışmış olup da bizi arayan adamın aslında bir animatron olduğu rivayeti bile insanı korkutmaya yetiyor.

Beşinci gecede gelen telefon ile tırsıp kapattım oyunu. İmkanınız varsa o son telefon konuşmasını incelterek tersten dinleyin.

• çok sıkıcı buldum ben:(

• Ya nasıl incelemedir ,sadece yorum var.Oyunun amacı üstü kapalı anlatılıyor okadar.eski kalite artık yok.Bilginiz olsun.

• arkadaşlar kendi internetime bağlıyken normal oynatıcıda videlar %100 dio öle kalıo
    html5 de açılıo
    arkinin evde ayni pc ile baska modeme bağlanarak açılıo.sorun ne olabilir?
    benim internetle alakalı bisi

• Gece bekcisiyiz ama silahımız yok? ilgincmis.
  • Beril'in sesini, diksyonunu, sesini kullanma şeklini falan seviyorum ama korku oyununa gitmiyor. Çok da seviyor korku oyunlarını ama gerçek bu.
  • saol beril abla sen olmasan incelemeleri kim yapcak bilmiyom valla
  • Guzel oyunmus indirmek yemedi :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri gelsin çok eğlenceli olur. Siz korkunca biz güleriz hihi :)

• talha abinin hay annns!!! diye bağırışı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hayabusa28

Ya nasıl incelemedir ,sadece yorum var.Oyunun amacı üstü kapalı anlatılıyor okadar.eski kalite artık yok.Bilginiz olsun.

beril abla incelemeyi yapıyor normaldir :D

• Arkadaşlar bunu izleyin özellikle 04:00 05:00 dakika arasını final yapıyor paranoyak pro oyuncu Custom 20Lv full ile bitirmiş :)

Aşağıdaki video ise kendini oyuna sokan animasyonlu videosu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V3NoM47 -- 2 Ekim 2014; 21:51:07 >

• çeviriyorum.

Herkese merhaba benim adım Markiplier ve Five Nights at Freddys e hoşgeldiniz *bip*
    Ne yapmam gerektiğini anladım cameraları ve kapıları kontro- oh meraba! başarmalıyım.
    Ah Tanrım gücüm bitiyor. Ah ben asla bitiremicem çünkü hala orda!!! git burdaan *kapı açma*
    HALA ORDA!!! ben nasıl oldu da bu lanetli işe girdim parayı biryerde bulaşık yıkarakta elde edebilirdim.AMAN TANRIM AMAN O DA NE S**** BU DA NEYDİ TAMAM?! 6 saat boyunca bu acıyı çekiyorum peki neden öbür gece geri geliyorum?! BENİ ÖLDÜRÜCEK AH HAYIR HAYIR AHHH S*KT*R beni kimse yiyemez ben ona yumruk atarım bana şans bana şans dileyin çok az kaldı hadiiii AH!!! ol ol ol hadi 6 ol! HAHAAAHAHAAAA Yaptım AAAAA YEAAAAA HAHAHA aman tanrım hı? 1 dakika (6.Gece) AHAAĞĞĞ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.