Şimdi Ara

GM discovery depolama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonda boş yer var ama google play den 30 MB lik uygulamayı hafıza yetersiz diye yuklemiyor. Zaten telefonun kendi hafizasina kaydetmiyo bu sorun iyice sinirlendirdi beni yardımcı olurmusun. Bu arada telefon root lu
     GM discovery depolama sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Marketten link2sd yükle. Programdan bellek bilgisine bak.\data klasörün dolmuştur. Orada yer yoksa hicbisu indirmez ve kurulmaz. Program üzerinden dahiliye yüklenen programlarını SD karta tasi. Ayrıca KitKat varsa data klasörün de 100 MB daha az yer varsa yine yuklemez

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

Marketten link2sd yükle. Programdan bellek bilgisine bak.\data klasörün dolmuştur. Orada yer yoksa hicbisu indirmez ve kurulmaz. Program üzerinden dahiliye yüklenen programlarını SD karta tasi. Ayrıca KitKat varsa data klasörün de 100 MB daha az yer varsa yine yuklemez

Tamam orayı hallettim ama ortadaki bölüm varya ordaki hafızayi nasıl kullancaz

• Google playin son versiyonundan kaynaklı bir sorun varmış, hafızayla ilgili sıkıntı yapıyormuş.Eski sürüme geçmeyi deneyin.

Ayarlar/Uygulamalar/Tümü/Google Play Store/Güncellemeyi kaldır(Yada o tarz birşey)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tmp341

Google playin son versiyonundan kaynaklı bir sorun varmış, hafızayla ilgili sıkıntı yapıyormuş.Eski sürüme geçmeyi deneyin.

Ayarlar/Uygulamalar/Tümü/Google Play Store/Güncellemeyi kaldır(Yada o tarz birşey)

Eyvallah abim Kardeşim dostum :)

• Bu sorun bende de var. Google playden kaynaklanan sorun. Başka marketler indirin. Onlarda böyle sorun yapmıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.