Şimdi Ara

..::Ekranda cızırtı sorunu !! yardım lütfen::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarı açıp hoşgeldiniz yazısı çıkana kadar gayet normal ancak hoşgeldiniz yazısı çıkınca işte ekran bu hali almaya başlıyor. çözünürlük ayarlı falanda bozuluyo simgeler benim kullandığım standartlardan daha kocaman hale geliyor. her zaman olmuyor ancak bu iş sıklaşmaya başladı. eskiden ayda yılda bir olurdu ancak şimdi 10 kere pc açsam 1 inde mutlaka oluyor sizce ekren kartım bozukmu ? yardımlarınızı bekliyorum !

http://img222.imageshack.us/my.php?image=hataavw1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a_akarsu -- 5 Ekim 2006; 4:59:05 >

• arkadaşlar yokmu yardım eden yaw
  • sistemini ve monitörünün markasını yazarmısın buraya...
  • ekran kartından kaynaklanıyor ilk önce internetten son driveri yükle ozaman da aynıysa başka bi ekran kartı tak öyle bi dene garanti bu iki şeyden kaynaklanıyor ikisinide dene muhakkak olacaktır.
  • sistem ;

amd 2800+ 2.08 ghz
    2*512 twinmos 533 ram
    asus geforge fx 5700 256 mb
    samsung 120 gb sata + seagate 40 gb ide
    asus a7n8x e-delux
    monitör : lg 795 Ft plus...

arkadaşlar son driverları bulacağım biryer varmı ekran kartı için.. ben son driver ı indireli 5-6 ay oldu sanırım daha günceli çıkmıştır. birde onu yüklüyüp deneyelim
    quote:

Orjinalden alıntı: MooNSpeLLL

sistemini ve monitörünün markasını yazarmısın buraya...
  • abicim monitörün üstüne dantel falan koyma bede ilk defa bilgisayarım olduğunda yapmı8ştım sonra cızırdamaya başladı sonunda anladımki üstündekindenmiş kaldırdıktan sonra da devem etti monitör henüz soğukke manyetik alan korumasını devreye soktum düzeldi ısınıp yükselen hava monitörün üstününkapalı olması nedeniyle içerde kalıp ısıyı arttırıyor ama kesin bundan deyildir tabi ama kasaylada alakası olduğunu sanmıyorum
  • hoparlörülerin monütörün yanındaysa en az 70cm uzağa koy ekran kartından değildir monitöründe sorun var cızırtı monitörden mi geliyo kasadan mı kasadan olursa ekran kartta diycez ama arkadaşın dediği gibi manyetik şeyler olmasın yanında
  • evet hoparlörler var yanında ve tam üstünde ancak onlardan olsa bi süre cızırdar ve geçer. oysa bendeki pc yi açtıktan sonra başlıyor ve bütün ekran kartı ayarlarıım falan 0 lanıyor. bence ekran kartında bir sorun olabilir.

arkadaşlar güncel ekran kartı driverlarını nerden bulabiliriz ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.