Şimdi Ara

vestel türkiyenin beklediği telefon :D gerçekten ölemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence tasarımlar kotu ve donanım fıyata gore dusuk
    siz ne düşünüyorsunuz

• çöp
  • çöp
  • Sirf turk mali diyede o kadar para verip zayif telefon kullanmaya degmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Öğün Çalış Güven.
    Mustafa Kemal ATATÜRK.

Yalnız GÜVEN eksikliği hat safhada!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matgab -- 5 Eylül 2014; 15:19:17 >
  • Neyi düzgün yaptıkki telefon üretiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: matgab

Türk Öğün Çalış Güven.
    Mustafa Kemal ATATÜRK.

Yalnız GÜVEN eksikliği hat safhada!

güven eksikliğiyle alakası yok özelliklerine baktım gerçekten çöp sana soruyorum android işletim sistemine 1 gb ram yeterli mi ?
  • 768mb ram'li cihaz kullanıyorum yetiyor!
  • quote:

768mb ram'li cihaz kullanıyorum yetiyor!

evet ama android değil.

türkiyenin beklediği telefon bu olmamalı
  • ferrari092 F kullanıcısına yanıt
    Evet android!
  • quote:

Evet android!

android artık 1gb yetmez oldu suanki telefonlara bakıldıgında baya geri bide 2000mah batarya nedir
  • mnbvcx12 M kullanıcısına yanıt
    Piyasada kaç tane 1gb üzeri ramli bu fiyata telefon var allah aşkına birisi liste yapsın. Amma yerlere vurdu bu millet Türk Malı'nı

Bazen hayretler içinde kalıyorum, sanki herkesin elinde 2GB Ram'li telefon var... Samsung bile daha 1 gb ramli telefonu s3'ü 1200TL ye satıyor.. Buna çamur atanlar ona niye laf söylemiyor... Kime sorsan alınabilir der S3 için...
  • matgab kullanıcısına yanıt
    Oncelikle, 1200tl dediginiz S3 800-900tlye satiliyor. Ikinci olarak da, S3 yaklasik olarak 2.5 sene oncesinin telefonu. O zamanlar 1GB ram gayet iyi bir ozellikti.

Bence cop denmesinin sebebi Turk telefonu olmasi degil cop olmasi.

• He evet!
  • Türk malı olmasının yol açtığı daha düşük fiyat (5 inch modeli 650 TL diye okudum) bu özellikte bir telefon için gayet güzel. Fazla para harcamadan akıllı telefonlara giriş yapmak isteyenler düşünebilir.
  • Yazılım üzerinde çalışmışlarsa 1 Gb Ram gayet yeterli bakarsanız iphone 6 1 gb ramle gelyor. Ram şişirme olayı samsungun pazarlama taktiği.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre0111

Yazılım üzerinde çalışmışlarsa 1 Gb Ram gayet yeterli bakarsanız iphone 6 1 gb ramle gelyor. Ram şişirme olayı samsungun pazarlama taktiği.

ayfonla vestel bir tutma ayfon dünyanın en iyi mallarını üretiyor
    ona bakarsan birsürü marka 8çekirdek filan üretiyor ama ayfonun 2çekirdeği kadar etmiyorlar ayfon hiçbi markayla bir tutmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnbvcx12 -- 5 Eylül 2014; 17:40:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _WoLFY_

Türk malı olmasının yol açtığı daha düşük fiyat (5 inch modeli 650 TL diye okudum) bu özellikte bir telefon için gayet güzel. Fazla para harcamadan akıllı telefonlara giriş yapmak isteyenler düşünebilir.

650tl snapdragon 200 işlemci var bu işlemci nereye kadar götürür onlarada bi dikat edelim 50tl kolay türkcell t50 al ozmn napdragon400 var en azından
  • quote:

Piyasada kaç tane 1gb üzeri ramli bu fiyata telefon var allah aşkına birisi liste yapsın. Amma yerlere vurdu bu millet Türk Malı'nı

Bazen hayretler içinde kalıyorum, sanki herkesin elinde 2GB Ram'li telefon var... Samsung bile daha 1 gb ramli telefonu s3'ü 1200TL ye satıyor.. Buna çamur atanlar ona niye laf söylemiyor... Kime sorsan alınabilir der S3 için...

900tl altında bir sürü 2gb ramli telefon bulabilirsin
    s3 çıktıgı zamana bak ozaman iyidi şimdi biri kalkıp alcam dese alma derim
  • Keske daha iyi bir şey icin calissalardi. İnşallah belirli bir hedef kitlesi olur. Ve daha iyisinu yapmak için uğraşırlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.