Şimdi Ara

Moto G modeli yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
2
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Moto G modeli yenilendi

Motorola'nın tarihindeki en çok satan model olma yolunda ilerleyen ve halen en çok tercih edilen orta seviye modellerin başında gelen Moto G, bu yıl bazı geliştirmelerle güncellendi.

Motorola aynı Moto X modelinde olduğu gibi Moto G modelinde de isim değiştirmiyor ve Yeni tanımlamasını kullanıyor. Önceki Moto G modelinin tasarım çizgileri korunurken ön tarafta stereo hoparlörler dikkat çekiyor. Ekran ise 4.5 inçten 5 inçe yükseliyor. Kamera dizilimi ise 8MP çözünürlükte arka ve 2MP çözünürlükte olarak geliştirilmiş. Ayrıca microSD desteği getirilmiş. 

Bunun dışında 720p ekran çözünürlüğü, 16GB/32GB depolama kapasitesi, 2070mAh gücünde batarya, Gorilla Glass kaplama, Snapdragon 400 yongaseti, 1GB RAM, değiştirilebilir arka kapak ve önyüklü uygulamalar yine değişmeden kalmış. Yeni Moto G modeli bugün itibariyle 179$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 

• bu telefon gerçekten güzel olmuş hele ki stereo hoparlörler tam olmuş

• Tasarım olarak çok güzel fakat önceki modele göre ram ve batarya arttırılması gerekirdi.
  • Microsd'nin eklenmesi çok iyi olmuş.Fiyattta güzel.
  • Aynı fiyat herhalde. 630TL'ye bulunabiliyor. Eğer bu da o fiyata kadar bulunabilirse şu anda piyasada bulunan rakiplerini sallar.
  • 387 TL'lik telefon 800 TL'ye satmaya çalışıyorlar birde 650 TL yapıp 200 TL kardasınız diyorlar. Böyle olursa almam. En fazla ederi 550-600 TL olması gerekiyor. Bu bile fazla.

• Artsa daha iyi olurdu fakat 180$'lık fiyatından dolayı görmezden gelinebilir.
  • bataryada artmaliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çift hat?

• Pil ve ram?

• Şu küsuratlı batarya rakamlarına uyuz oluyorum, 2070 ne abi ? 2000 yap 2100 yap 2070 nedir ??

• bataryanın artmadıgına emın mısınız ben 2400 dıye bılıyordum?

• Ekran büyümemeliydi. Ekran büyütüp, pil büyütmemeleri pilin çabuk biteceğine işaret. Birde çözünürlük aynı kalmış, pikselleri göreceğiz demek ki.

Micro SD güzel olmuş.

Sırf diğer cihazlar rekabet edebilsin diye özellik kısıldığını düşünüyorum.

Herşey aynı kalıp micro sd+ 2 gb ram gelse, millet başka telefona göz ucuyla bile bakmazdı. 8 mp koysalar bide, kimse hayır demezdi.

• Firmalar nedense ilk fırsatta ekranı büyütüyor. :(

• Gelir gelmez atlamamak lazım.

Fakat bu milletin çoğu kazık yemeye bayıldığı için firmalar giydiriyor.

Lenovo'nun politikası çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Ekran büyümemeliydi. Ekran büyütüp, pil büyütmemeleri pilin çabuk biteceğine işaret. Birde çözünürlük aynı kalmış, pikselleri göreceğiz demek ki.

Micro SD güzel olmuş.

Herşey aynı kalıp micro sd+ 2 gb ram gelse, millet başka telefona göz ucuyla bile bakmazdı. 8 mp koysalar bide, kimse hayır demezdi.

5 inç 720p ekranda piksel görecen yani

• quote:

Orijinalden alıntı: SteveMeade

Şu küsuratlı batarya rakamlarına uyuz oluyorum, 2070 ne abi ? 2000 yap 2100 yap 2070 nedir ??

Adamlar sigdirabildigi alana fazlasıyla sigdirmislar. yaklaşık yüzde beş daha fazla kullanım süresi sunuyor. boş muhabbete bayılıyoruz millet olarak. kusuratli olunca her dk önünde 2070mi yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: werewollf

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Ekran büyümemeliydi. Ekran büyütüp, pil büyütmemeleri pilin çabuk biteceğine işaret. Birde çözünürlük aynı kalmış, pikselleri göreceğiz demek ki.

Micro SD güzel olmuş.

5 inç 720p ekranda piksel görecen yani

5ste bile küçük yuvarlak şekillerde kenardaki tırtık belli oluyor

• çok iyi , hafıza kartı özelliği eklenmesi çok iyi olmuş yine 650 lira bandında olursa telefonumu sattırır bana
  • Stereo hoparlör çok güzel bi ayrıntı olmuş,bataryanın ise büyümesi gerekirdi

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.