Şimdi Ara

galaxy s3 mini mi yoksa s4 mini mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar herkese merhaba başlıkta belirttiğim gibi bu iki model arasında kaldım, hangisi daha kullanışlıdır aradaki fiyat farkını da gözetiyorum aynı modelden iki tane alacağım hangisini tercih etmeliyim yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla...

• İki model arasında tabiki S4 mini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisi arasında s4 mini. birazdan sony xperia,sp xperia m2, lg l90 yazanlar olur aldırma sen onlara. s4 mini almanı tavsiye ederim.
  • s4 mini almaya çalışın
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

ikisi arasında s4 mini. birazdan sony xperia,sp xperia m2, lg l90 yazanlar olur aldırma sen onlara. s4 mini almanı tavsiye ederim.

l90 al geç
  • İkisi de değil. Samsung iki cihaza da hiç güncelleme vermedi. S5 de önermem. Minileri önemsemiyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S4 mini in kamerası açık havada benim discovery den daha kötü çekiyor bunu da göze alın.
    Asus zenfone 5 veya vestel venus 5.0 inch bakarsin

• Beni dinle 2 sinide alma . Ne kadar butcen var ?

• Yakin arkadasta var s4 mini hocam almayin saka gibi telefon ya

• quote:

Orijinalden alıntı: korkusuz314

Yakin arkadasta var s4 mini hocam almayin saka gibi telefon ya

kuzenimde var gayet sağlam 1 yılı aşkındır kullanıyo ne takılma ne donma problem yok kılıfsız kullanıyo ayrıca sebeplerinide sunarsanız daha iyi olur çünkü komik duruma siz düşünüyosunuz şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

S4 mini in kamerası açık havada benim discovery den daha kötü çekiyor bunu da göze alın.

discoverynin kamerasını övmeyin allah aşkına çamur gibi fotoğraf çeken bi telefon 5mp ile ondan daha kaliteli çeken telefonlar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

quote:

Orijinalden alıntı: LazPlayboy

S4 mini in kamerası açık havada benim discovery den daha kötü çekiyor bunu da göze alın.

discoverynin kamerasını övmeyin allah aşkına çamur gibi fotoğraf çeken bi telefon 5mp ile ondan daha kaliteli çeken telefonlar mevcut.

Bi eline s4 mini al bir eline discovery al git açık alana çek fotoları koy buraya.
    Tamam ışıksız ortamda iyi değil.

• İkisi arasında bir tercih yapacaksan kesinlikle S4 mini derim . Ama senin bütçen ne kadar . Mini telefon almasan daha iyi olur

• S4 mini alacağınız paraya Zenfone5 alın veya Zoppo
  • arkadaşlar yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.1000 tl yi geçmemek şartıyla bütçe ayırmıştım ve htc desire 500 aldım (telefoncu arkadaş bunu tavsiye etti samsung alacağına bu modeli al diye) inşallah memnun kalırım, kalın sağlıcakla herkese iyi forumlar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.