Şimdi Ara

üst düzey android telefon önerirmisiniz ?arkadaslar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben lg g2 kullanıyordum ... ne yazık ki telefonum benim aptalligim yüzünden çalındı.. telefondan çok memnundum hiçbir problemi yoktu.. şimdi hafıza kartı desteği olan 3 gb ram olan kamerası üst düzey olan snapdragon kullanan ve ekrani olabildiğince büyük olan en az 5.5 inç ekrani olan bir telefon önerirmisiniz .. fiyat konusuna gelirsek sınır yok .. önemli olan suan piyasanın en iyi performansına sahip ve en az sorunu olan telefonu almak istiyorum... önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LG G3 32gb alabilirsin, Note 4 bekleyebilirsin.
  • Zaten çok bir seçenek yok hocam. G3 veya NOTE 3 alabilirsiniz. NOTE serisi ile normal cihazlar farklılık içerdiği için karşılaştırmalı doğru bulmuyorum, tamamen tercih meselesi. iki cihaz da hakkını verir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletteki dayin yakalatir g2 den vazgecme

• Direk Note 4 almak istiyorum demişsin sen zaten Note4 al :D
  • Sony Xperia Z2 ve LG G3
  • Yeni çıkan bir telefonu al diyecem ama ilk seriler sorunlu oluyor,z3 ü note 4 ü yeni iPhone u bekle öyle al, şuan da idarelik bi g2 al geç derim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 4. Büyük ekran, 3gb ram, 64bit işlemci, s-pen, metal çerçeve, 2k super amoled ekran, çıkartılabilir güçlü pil... Daha ne olsun. 2000-2200 civarlarında gelirse alınabilir. Daha fazlası ise israftan başka birşey olamaz. O zaman sana yarı fiyatına g2 tavsiye ederim.

• Tamda Xperia Z2 den bahsetmissin
  • Bence g3 32 gb işini görür

• 1300 e elite 3gb ramlisi veya 999 a 2gb ramlisi.

• zenfone 6

(israf etme)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

1300 e elite 3gb ramlisi veya 999 a 2gb ramlisi.

aslında eliti düşünmüyor değilim ama rom yok ve sanki biraz kalite farkı var.. elite hakkında ne düşünüyorsunuz biraz bilgi verirsiniz..

• acura07 kullanıcısına yanıt

adam arabaylan ezmiş telefonu garanti yapmış hırsızı karşılamıyor nedense..
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego10ribas

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

1300 e elite 3gb ramlisi veya 999 a 2gb ramlisi.

aslında eliti düşünmüyor değilim ama rom yok ve sanki biraz kalite farkı var.. elite hakkında ne düşünüyorsunuz biraz bilgi verirsiniz..

Hocam şu an tek eksiği bence cihazın 4.2 de olması. Kitkat gelirse eksiği kalmaz. Ben 999 luk versiyonu kullanıyorum memnunum. Tam fp cihazı. Vodafonelarda mevcut satışı..

• Bence g2nizin peşini bırakmayın.Gerçi ne zaman bulunacağı da belli olmuyor.Telefonu çalınan arkadaşım yaklaşık 1 sene sonra alabildi telefonunu.

İlla alacaksanız iPhone 6yı bekleyin derim ben.
  • Torna tesviye bakani demekki dayisi

• Note 4 al yada z3.Bekle biraz simdilik bir 3310 falan varsa nostalji yap

• Yurt dışından getirebilecek imkanın varsa oneplus markasının one modelini alabilirsin.Telefon z2,s5,g3e rakip.http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Cinlilerin-telefon-dunyasina-yeni-armagani-Huzurlarinizda-OnePlus-One-ve-tum-detaylari.htm bu linke bir bak derim.Ama çin malına güvenmessen o başka.Bu arada işlemciden filan anlıyorsan,telefon kıytırık çinde üretilen mediatek kullanmıyor.Çoğu başka markaların.Gorilla glas 3 var,saymakla bitmez özellikleri.Slow-mo video çekebiliyor.4k normal video çekebiliyor.Bütün muhteşem özellikler ucuz fiyata bu telefonda toplanmış ne diyebilirim.3100 mah batarya bile var

• Z3 veya NOTE 4

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.