Şimdi Ara

Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaman zaman oyun oynarken bir manzarayı, bir olayı ya da oyunla ilgili bir şeyi beğendiğimiz olur. Bu oyun içi görüntüleri (caps) kaydederiz, kimi paylaşır kimi duvar kağıdı yapar.. İşte bu şekilde oyundan beğendiğiniz bir sahneyi kaydetmişseniz burada paylaşalım diyorum. Duvar kağıdı olarak da kullanılabilir. Oyun türü farketmez, FPS, TPS, yarış, spor, strateji..

Görüntülerde Photoshop ya da benzeri programlarla oynama yapmışsanız bunlar da paylaşılabilir. Benim ekran görüntüsü aldığım bir çok oyun var, içlerinden beğendiğim bazılarını paylaşarak ben başlayayım.

Resimleri S image ile eklersek sayfa daha hızlı yüklenir, mobil ve kota dostu olur.

Age of Empires III'ten bir menü görüntüsü

GTA IV EFLC: The Lost and Damned'ten iki görüntü:

Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER] -  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER]

Metro Last Light'tan görüntüler:

Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER] -  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER]

NFS Carbon'daki Mazda:

NFS Most Wanted M3 GTR

Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER] -  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER] -  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER] -  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER] -  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER]

Zamanla güncellemeye çalışacağım. Aşağıya ileride düzenleme yapmak üzere iki yorumluk yer ayırıyorum, en sevilenleri koynak veya kategorilere ayırmak için.

ÖNEMLİ EKLEME: Konuda henüz oynamadığınız oyunlara ait "spoiler" niteliğinde görseller bulunabilir. Oyun zevkinizin kaçmaması için dikkat ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikiziltoprak -- 17 Eylül 2014; 21:47:46 >

• Düzenlenecek-1
  • Düzenlenecek-2
  • Steam hesabımda bayağı var da üşeniyorum koymaya
  •  Oyunlardan kaydettiğiniz ekran görüntülerini burada paylaşalım [DiKKAT SPOILER]
  • Güzel konu. Ocak ayında eklerim bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alikiziltoprak kullanıcısına yanıt
    Kardeş gayet güzel bir konu açmışsın tutar bu konu...bencede sürekli güncellensin ilerde bende koyarım bir kaç tane resim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güzele benziyor sürekli güncellenirse tutar

• Ben her oynadığım oyundan fotoğraf çekiyorum.son 1 senedir bulaştım.hastalık oldu.içlerinden seçer paylaşırım

• Resim çekerim de koymaya üşenirim ben yahu

• Dayz Overpoch Mod Arkadaşların Base'i

Dayz Standalone Havalimanı Operasyonu

War Of The Roses Kelle

Lego Lord Of The Rings You Shall Not Pass sahnesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NizamaAdanmisRuh -- 6 Eylül 2014; 1:33:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NizamaAdanmisRuh

Dayz Overpoch Mod Arkadaşların Base'i

[imge]http://i.hizliresim.com/Q1bRr3.jpg[/simage]

[imge]http://i.hizliresim.com/d4YnyV.jpg[/simage]

War Of The Roses Kelle

[imge]http://i.hizliresim.com/X2OBQR.jpg[/simage]

[imge]http://i.hizliresim.com/bQNlzd.jpg[/simage]

simage yapmayanlar banlanıyor dikkat edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meurglys

quote:

Orijinalden alıntı: NizamaAdanmisRuh

Dayz Overpoch Mod Arkadaşların Base'i

[imge]http://i.hizliresim.com/Q1bRr3.jpg[/simage]

[imge]http://i.hizliresim.com/d4YnyV.jpg[/simage]

War Of The Roses Kelle

[imge]http://i.hizliresim.com/X2OBQR.jpg[/simage]

[imge]http://i.hizliresim.com/bQNlzd.jpg[/simage]

simage yapmayanlar banlanıyor dikkat edelim.

Eyvallah düzenledim
  • Birkaç tane de benden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcjackson -- 6 Eylül 2014; 17:51:52 >

• 1.si civilization5 den; etrafımdaki üç ülke birden bana dalmıştı. resimde 26 tane düşman birimi, 6 tanede benim birimim var.
    öncesinde biraz daha savaşmıştık benden de onlardan da kayıplar olmuştu. sonunda şehirlerimi aldılar

2.si rome2 den savaş sonrası bir görüntü

• Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve ilk resimleriniz için teşekkürler. Konuyu canlı tutmaya çalışacağım. En beğenilenleri konunun de iki ve üçüncü mesajlarına kategoriler halinde eklemeye çalışacağım. Umarım güzel bir başlık olur.

@ myres, beklerim görsellerini, Ocak olduğuna göre sevdiğin ya da merakla beklediğin bir yapımdan görüntüler olacak :)

@ BlueLost, katılımını beklerim, ilginç ve güzel görseller gelecektir. Temennilerin için teşekkürler.

@ DeviL's, orada güzeide görseller vardır, eminim ;)

@ fukox, üşenme, bekliyoruz resimleri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alikiziltoprak -- 7 Eylül 2014; 13:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikiziltoprak

Arkadaşlar değerli yorumlarınız ve ilk resimleriniz için teşekkürler. Konuyu canlı tutmaya çalışacağım. En beğenilenleri konunun de iki ve üçüncü mesajlarına kategoriler halinde eklemeye çalışacağım. Umarım güzel bir başlık olur.

@ myres, beklerim görsellerini, Ocak olduğuna göre sevdiğin ya da merakla beklediğin bir yapımdan görüntüler olacak :)

@ BlueLost, katılımını beklerim, ilginç ve güzel görseller gelecektir. Temennilerin için teşekkürler.

@ DeviL's, orada güzeide görseller vardır, eminim ;)

@ fukox, üşenme, bekliyoruz resimleri :)

Çekmeye başlıyorum pc açılınca

• quote:

Orijinalden alıntı: Orange20

Guzelmis

• alikiziltoprak kullanıcısına yanıt
    Asıl nedeni askerliğin ocak ayında bitecek olması ;) yeni sistemimle sahalara döneceğim:)

• @ fukox merak ediyorum şahsen :)

@myres bana askerlik günlerimi hatırlattın. Crysis 3 duyurulmuştu ben askerdeyken. Herkes Posta falan alırdı ben oyun, bilgisayar dergileri alırdım :D

@tusubasa1 fantastik bir görüntü eklemiş arkadaş.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.