Şimdi Ara

Navitech VR-M552 nasıldır yardım[Garmin Nüvi 52 aldım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dediğim gibi navitech VR- M552 alamayı düşünüyorum 5inç.şimdi bikaç sorum var

1- 5sene ücretsiz güncelleme sunuyor.bu güncellemeleri nasıl yaparım?

2- Telefona yandex navigasyonu indirdim açıkcası kötüydü.yerimi iki üç sokak ötede gösteriyor. Navitechde böyle bi sorun var mıdır?

3-Arabada cama sabitleyeceğim için araç içi şarj cihazı mevcut mudur?

4-Bu cihazı tavsiye ediyor musunuz? Genel olarak kullanıcılar memnun

Bu modeli seçme sebebim hem ucuz hem de fm transmitter var.bu arada media
    markt'tan alacağım.yorumlarınızı bekliyorum

EDİT:Garmin nüvi 52 5" aldım.navteq kullanıyor.multimedya özelliği yok.sadece navigasyon. Ama gayet başarılı.kutudan cama sabitlemek için vakumlu platform usb kablosu ve araç içi çakmaklık şarj cihazı çıkıyor.rota planlamaları güzel.konumumu bbirebir gösteriyor.sesli yönlendirme mevcut.işte 300 m sonra sağa dönün veya sağ şeritte kalın gibi talimatlar veriyor.dediği yerden dönmezsek hemen yeni rota hesaplıyor.

Cihazın dokunmatiği gayet iyi.yakındaki benzinlikleri otelleri vb. Falan görebiliyorsunuz.hızımı gösteriyor bulunduğum yoldaki hız sınırını gösteriyor.ben şu an için çok memnunum.tek sorunum güncelleme. Ve şarj sorunu.arabaya taktım ama çıkarınca 30sn sonra kendisini kapatıyor. Arabada hep şarjda plsa pili zarar görür mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Ross -- 7 Eylül 2014; 0:44:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptan Ross

Dediğim gibi navitech VR- M552 alacağım 5inç.şimdi bikaç sorum var

1- 5sene ücretsiz güncelleme sunuyor.bu güncellemeleri nasıl yaparım?

2- Telefona yandex navigasyonu indirdim açıkcası kötüydü.yerimi iki üç sokak ötede gösteriyor. Navitechde böyle bi sorun var mıdır?

3-Arabada cama sabitleyeceğim için araç içi şarj cihazı mevcut mudur?

4-Bu cihazı tavsiye ediyor musunuz? Genel olarak kullanıcılar memnun

Bu modeli seçme sebebim hem ucuz hem de fm transmitter var.bu arada media
    markt'tan alacağım.yorumlarınızı bekliyorum

1- Cihazı bilgisayara USB kablosu ile bağlar Naviextrastoolbox programı ile rahat yaparsınız. Sorun etmeyin.

2- Navigasyon cihazlarında o sorun olmaz. Yazılımı Igo Primo 2.4 . Kesinlikle memnun kalırsınız. Başarsoft harita kullanır ve çok güzeldir. En sevdiğim beğendiğim Navigasyon yazılımıdır.

3- Mevcut olması gerekir. Çünkü insanlar genelde o şekilde kullanır. Ve %99 firmalar paket içeriğine USB kablosu, Normal Şarj-Araç şarj aleti ve Cihaz tutacağını koyarlar.

4- Cihazı bilmiyorum. Hiç portatif navigasyon cihazı kullanmadım.

- Telefonum S2; Igo dahil çoğu yazılım yüklüdür. 20 saniye gibi gecikmeli uyduya bağlanma dışında çok iyidir.

- (Aracın orjinal navigasyon cihazı ile çok oynayıp zir ara bozduğumdan) Arabaya Portatif Navigasyon cihazı yerine 7 inch Samsung Tab 4 aldım. Bütün yazılımlar (Igo,Sygic,Garmin,Navitel,Ionroad,Copilot,Routei,Tomtom) yüklü. Cihazdan çok memnunum. Yazılım olarak ta Igo dışında pek kullanmıyorum.

2012 model Corolla Aracımda servisten takılma orjinal Flyaudio N7525 var. Igo 8 yüklü. Cihazda yazılamda Harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 5 Eylül 2014; 18:30:13 >

• fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için sağolun.peki bu cihazı kullanan başka biri yok mu?

• Güncel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.