Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S5 KULLANICI DENEYİMLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung galaxy s5 eksileriyle ve artılarıyla deneyimlerinizi bekliyorum.

• Plastik kasa
    S6 çıkınca güncellemeden tekmeyi yemek
    Özetle bu
    Git lg g3 al m8 al samsjng a para verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoruSormayıSevenÜye

Plastik kasa
    Özetle bu

arkadaş deneyimlerimizi soruyor, kullanmadıysan kendini kasıp samsung'a laf atmana hiç gerek yok...
  • up up up
  • 7 Gündür Elimde Otomatik Parklaklıkda 4-5 hatta 6 saati gördüm ekran süresi olarak.Z2 Alacaktım fakat Z3 tanıldı vesaire.Lg G3 2K Ekran Gereksiz Kendi Düşüncem.İphone Serisini küçük ekran sebebiyle tercih etmedim...
  • Biraz daha ilgi lütfen
  • s3 ten geçtim iyi ki de geçmişim diyorum. Akıcılık çok iyi touchwizdeki sıkıntıları yüzde 70 diyeyim düzeltmişler hala arada takılmalar oluyor ama öyle göze batacak düzeyde değil. Kamerası yeterli ışıkta çok iyi ama düşük ışıkta malesef o kadar iyi değil. Batarya kullanıma bağlı 4-6 saat arası ekran süresi veriyor. 1 günü rahat çıkarır. Ekran parlaklık seviyesi çok iyi renkler canlı. g3 ile arada kalmadım arada kalsam da s5 i seçerdim. Lg ye bir türlü ısınamadım ve g3 yorumlarını okudukça iyi ki de s5i seçmişim diyorum. Aklına takılan bir şey olursa sorabilrsin.
  • 1 ayı geçti alalı tek kötü yana bana göre parmak izi bu kadar saçma olamaz :) bir açıyor bir açmıyor parmak izinde çok gerideler.
  • 4 aydır kullanıyorum önceki samsung cihazlarina gore gayet akıcı ekranın cok parlak ve renkler canlı kamerası dış mekanlarda müthiş GAYET MEMNUNUM

• S3'ten falan gececekseniz iyi de ben S4'ten gecmek icin bir sebep bulamadim. Note 4 bekliyorum

• UnchaineD kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun bende sony xperia z vardı memnundum maalesef ki su geçirdi bende s5 almak istiyorum suya soktunuz mu sıkıntısı var mı ? Teknosa da inceledim çok beğendim özellikle elektrik mavisi rengini ekran parlaklığı da gerçekten çok iyi xperia z de iki sorunum vardı ekran ve ısınma. Bu konuda sıkıntı var mı oyun performansı nasıl çok ısınma yapıyor mu? Aklıma gelen sorular bunlar
  • quote:

Plastik kasa
    Özetle bu

niye eksiledinizki bu adamı

@cemcem0 : kullanmadıgını nerden biliyosun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Plastik kasa
    Özetle bu

Amaaan hocam xperia z2 de kullandım m8 de lg g3 de ben dogruları yazdım kıcı kırık gmd güncelleme alıyor s3 almıyor
    tabii plastiğe 2200 gl saydılarya içlerine oturdu
    fanboylar gelsşn - ler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Plastik kasa
    Özetle bu

Amaaan hocam xperia z2 de kullandım m8 de lg g3 de ben dogruları yazdım kıcı kırık gmd güncelleme alıyor s3 almıyor
    tabii plastiğe 2200 gl saydılarya içlerine oturdu
    fanboylar gelsşn - ler

size katılıyorum şu an hangisindesiniz hocam ? m8 i bırakmazdım ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Burkime

Çok sağolun bende sony xperia z vardı memnundum maalesef ki su geçirdi bende s5 almak istiyorum suya soktunuz mu sıkıntısı var mı ? Teknosa da inceledim çok beğendim özellikle elektrik mavisi rengini ekran parlaklığı da gerçekten çok iyi xperia z de iki sorunum vardı ekran ve ısınma. Bu konuda sıkıntı var mı oyun performansı nasıl çok ısınma yapıyor mu? Aklıma gelen sorular bunlar

hocam merhaba ben suya sokmadım açıkçası. Cihaz su geçirmez değil de suya dayanıklı deniyor. Suda deneyip çok temiz kullananlar da var bir şey olmadan ama sıkıntı yaşayanlar da var o yüzden o konuda bir şey diyemeyeceğim. Oyun çok oynayan birisi değilim ama çok yüklenince ısınma yapıyor o da makul düzeyde. Oyun performansında ise sıkıntı görmedim dediğim gibi ama öyle cok oyun oynamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.