Şimdi Ara

IFA 2014 : Sony Xperia Z3 Compact Tablet resmiyet kazandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• IFA 2014 : Sony Xperia Z3 Compact Tablet resmiyet kazandı

Sony'nin Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact akıllı telefon bombalarının ardından bir süredir teknoloji gündeminde olan tablet modeli de resmiyet kazandı.

Xperia Z3 serisinin donanım özellikleri dikkate alındığında benzer ögeleri paylaşıyorlar. Snapdragon 801AC yongaseti, 3GB RAM, Android 4.4 işletim sistemi, 16GB artırılabilir hafıza, Full HD IPS ekran, Omnibalance tasarım anlayışı ve IP68 suya dayanıklılık sertifikası bunlar arasında sayılabilir. Bu bakımdan Xperia Z3 Compact Tablet modeli de bu özellikleri bünyesinde barındırıyor. 

Xperia Z3 Compact Tablet modeli 8 inçlik ekran boyutu ile iPad Mini ile rekabet edeceğinin işaretlerini veriyor. 6.4mm kalınlık değeri ile de en ince modellerden birisi olmayı başarıyor. 

Arka tarafta 8.1MP çözünürlükteki kamera Full HD video kaydı yapabilirken, ön tarafta 2.2MP çözünürlükte bir kamera yer alıyor. 4500mAh gücündeki batarya çeşitli optimizasyonlarla 15 saatten fazla kullanım süresi sunabiliyor. 

Ses kalitesini artıran optimizasyonlara sahip stereo hoparlörler yanında tablette PS4 Remote Play uygulaması ile kablosuz oyun kontrolcüsü olabilme özelliği de mevcut. Xperia Z3 Compact Tablet modelinin çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli olmadı. 

• Nerede tablet z tasarımı nerede bu

• Baya ince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugünkü lansmanda aslında asıl yıldızlar Z3 Compact Tablet ve Z3 Compact'dı
    Z3 ise sızdırıldığı gibi makyajlı Z2 çıktı

• Gerçekten güzel olmuş.

Fiyatıda ürün kadar güzel olursa iyi olur.
  • Apple iPad Mini Retina da 6000mAh pil varken keşke 6.4mm yerine 7-7,5mm olsaydı da pil biraz daha iyi olsaydı ama diğer her şey mükemmel olmuş.Sony biraz da Moto G havasında F/P telefonları olsa piyasayı domine eder bence.Fiyatlarda hızlı düştüğü için de baya alıcı bulur.

• ipad mini 16gb wifi kullanıyorum ama bunu görünce aşık oldum özelikleri çok iyiymiş fiyatıda uygun olursa neden olmasınki benim için tablette ekran özellikle pilin uzun süre kullanımı çok önemli

• Herşey güzelde Sony inceleceğim derken pillerde ziyadesiyle azaltmaya gitmiş... 4500 mAh pil bence pratikte yeterli gelmeyecektir. Aynı hata Xperia Z3 te de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ploto

ipad mini 16gb wifi kullanıyorum ama bunu görünce aşık oldum özelikleri çok iyiymiş fiyatıda uygun olursa neden olmasınki benim için tablette ekran özellikle pilin uzun süre kullanımı çok önemli

Hocam bende kisa süre içinde tablet almayi planlıyorum ve aklımda ipad mini var memlun musunuz yoksa android bi tablete mi yönelmeliyim cihazi genellikle internet üstündeki işlerimi halletmek ve film izlemek için kullanacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelimeyle Sony kalitesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon olarak kullanılabiliyor mu acaba telefon simgesi varda

• gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    evt çok memnunum malzeme kalitesi üst düzey tavsiye ederim yalnız ekran 1024 x 768 çözünürlük aslında iyi ama fullhd olmasını isterdim şarzı 9 ila 10 saat arası gidiyor benim aldığım zamanlar Sony Xperia Z3 Compact Tablet olsaydı kesin z3 tableti alırdım eğer android düşünüyorsan bence tercihin sony olmalı pili gerçekten çok iyi optimize ediyorlar
  • Xperia Z3 Compact; Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’da 499€ ..

• bataryayı inceliğe tercih ederim ,, biraz daha kalın olsun ama batarya 6000 mah düzeyinde olsun.. ayrıca inceliği ön plana çıkarıp kalın çerçeveler ile piyasaya sunmak abesle iştigal.. sanal tuşlar baydı o çerçeveye 10 tane fiziksel tuş eklenir sony onca eleştiriye rağmen hala kendi bildiğine gidiyor
  • 6.4 mm gerçekten çok ince tasarıma sahip. Yüzey de büyük olunca haliyle ele daha ince gelecektir tabi.
  • Şahane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.