Şimdi Ara

Sennheiser PCX 95 Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Teknik Detaylar

Tipi: Kulak İçi (boyun bantlı)

Tipi: Kulak İçi

Frekans tepkisi: 17 - 22.500 Hz

Sürücü: 10 mm Neodimyum

Empedans: 32 Ohm

Hassasiyet: 115 dB

THD: < 0.1% 

Akustik sistem: Kapalı

Teknoloji:Dinamik

Ağırlık:21 gram

Kablo uzunluğu: 1,2 m

Konektör: 3,5 mm

• Onlerden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar IFA ile dolmadan bi videomu ekliyim dedim : D İyi seyirler diliyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bir an sağ kulaklk sürücüm bozuldu zannettim.

• Kendimi izlerken bir tuhaf hissettim aynı zamanda duygulandım. Elim ayağım çok oynamış. Ne Yapalım! genciz ve kanımız çok kaynıyor : D Herkese şimdiden eğlenceli dakikalar diliyorum.
  • Valla izlerken ayri bir keyifle izliyorum. Ayrica su videonun sonunda bi el hareketi yapiyonya artik beklentilerin içine girdi... :)yapmasan eksiklik hissederim :-)

• Vobaa
  • Pazara kadar sıkıntı içinde geçireceğim hafta içerisinde ilaç gibi geldi. Çok şahane inceleme Zevkle, ailecek olmasa da şahsi olarak takip ediyorum

Kulaklık alacağım zamanlar bunlar çok işime yarayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balawitz -- 3 Eylül 2014; 23:50:20 >
  • Sezer şakasını yapmış kablo bozuldu sandım

• Pulmicort kullanıcısına yanıt
    O kablo beni neredeyse yere fırlatıyordu. Harbiden baya dayanıklıymış, resmen tuttu beni gitme daha ilerleme dedi : D
  • oo inceleme alırım bi dal
  • DH Sezer kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kulaklığımın kablosu bozuldu sandım sadece sol sürücüden sizin sesiniz geliyor. Fon müziği girene kadar soğuk terler döktüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulmicort -- 4 Eylül 2014; 0:05:05 >
  • biraz pahalı geldi bana özelikleri aynı kulak içleri daha uygun heralde boyun bantlı olduğu için fiyatı şişirmişler.

• Balawitz kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Valla bu hafta benim için baya yoğun geçti yüksek lisans programı için mülakata hazırlanmam gerek. Bi çerez tadında çıkartmak istedim, iyi de olmuş :)

Ben bu aralar bu kulaklıkla Enigma - 20.000 Miles Over The Sea (Boca Junior Remix) dinliyorum. Fena sardı.
  • EkmekArasıKupŞeker kullanıcısına yanıt
    Ooo espri alırım bi dal : D
  • İncelemeler çok iyi gerçekten de. Teşekkürler. İleride karşılaştırmalarda olucaktır umarım. Bu arada ülkemizde satılmayıpta yurtdışından temin edebileceğimiz modelleride inceleyebilir misiniz? Vsonic, phonak, brainwavz, soundmagic, vb markaları. Bilindiği üzere ülkemizdeki kulaklıklar vergilerden dolayı çok pahalı ve çoğu üretici türkiye'ye bunun gibi nedenlerden dolayı giriş yapamıyor. Yurtdışından daha düşük ücretlerle daha iyi kulaklıklar alıp kullanabiliyoruz. Fakat türkçe inceleme bulmak çok sıkıntılı.
  • Kulak ici almauan zarari var yarari yok

• Pulmicort kullanıcısına yanıt
    Zamanla temin ediceğim. Bu arada karşılaştırma vari olaylarda bana da çekinmeden sorabilirsiniz. En azından fikir paslaşırız.
  • Sezercim kardeşim, videonun sesinde bir sıkıntı var galiba senin sesin az geliyor videodaki müzik sesi çok geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meego -- 4 Eylül 2014; 11:03:35 >
  • Sezer bey 70 liraya sennheiser cx215 aldım. Kutusunu açmadım birine hediye edip etmeme konusunda tereddütteyim. Sizce o paraya daha iyi bişey alabilir miyim? Evet dersen ona bakıcam :) iyi çalışmalar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.