Şimdi Ara

Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
1
Favori
6.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samwithwiki

Gördüğünüz araç test aracıdır satışa daha sunulmadı 2015'in ilk çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

Araç Kasım ilk haftası satışta hocam ;)
  • Aracın dizaynında tüm araçlardan birşeyler var. Ama bu mesele değil çok olağan. Araç güzel. Tr ye uygun ekonomik motor seçenekleri verimli olursa Süper mini segmentine dişli rakip geliyor demektir.

• Cok iyi yapmıslar
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Hocam avrupa satisi olabilir sorduğum kişi Türkiye de 2014-2015 model farkı yıl sonu oldu ya artık ondan dolayı iç piyasaya geç vericez aracı dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: samwithwiki

Hocam avrupa satisi olabilir sorduğum kişi Türkiye de 2014-2015 model farkı yıl sonu oldu ya artık ondan dolayı iç piyasaya geç vericez aracı dedi

Valla bildiğiniz sallamış o kişi. İ10' u neden Eylül' de satışa sundular o halde diye sorsaydınız keşke. Yeni İ20 ekim sonu-kasım başı satışta. Siz bu söylenenlere itibar etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Çok Haşin bas bana diyor araç

Binicem üstüne vurucam kırbacı, vurucam kırbacı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Çok Haşin bas bana diyor araç

Binicem üstüne vurucam kırbacı, vurucam kırbacı...

Redline git benimle heryere diyor araç

• Tabi abicim o kaportayı bir daha unutmayınız herhalde

• vidanj kullanıcısına yanıt
    Hocam o zaman çok şanslı birisiniz yada o kişi arabayı kaçırmış fabrikadan Yada renaultun da clio da yaptığı gibi ucuz ama hızlı reklam kampanyası olabilir.

• Biraz abartıldığını düşünüyorum aracın.
    Aşina olduğumuz tasarımlar var araçta. Farklı olmak adına yapılmış şeyler de var. C sütunu gibi. Ama özgün bir tasarım yok ortada.
    İkinci defa dönüp baktırmıyor kendine. Yeni olduğu için şu an ilgi çekiyor, yoksa çok kısa sürede sıradan hale gelecek. Hala İ30 daha iyi duruyor. İ10 bile çok daha sevimli geldi bana.
    Ama şu var. Arada çıkan bir model oldu. Rakiplere bakarsak Polo zaten standart bir çizgide, Punto yenilenme zamanı geldi, C3 eski bir tanıdık gibi (nikahına şahit olarak çağırırsın), 208'i beğenmiyorum çok eski olmamasına rağmen. Corsayı saymıyorum artık son demleri.
    Fiesta fena değil, tasarımı hoşuma gidiyor.
    Ama bir rakip var ki tasarımı markasının önünde gidiyor, beğeniyorum. Clio. Dizel motoru da çok iyi zaten.
    Diğer üstte saydığım modeller de yerinde saymayacaktır herhalde. Özellikle iyi bir motor şanzıman kombinasyonu ile yeni kasa Corsa ve Punto ortalığı karıştırır.
    C3 hem tasarım hem motor olarak iyi birşeyler yapacaktır ama bizim ülkemizde satışı düşük olan bir marka zaten.

Donanım iyi olacaktır. Hyundai o konuda cömert.

Güvenlikle ile ilgili ortada bir şey yok. Aslında en önemli konu bu.

Dizel motorlardan ümitsizim. dci ve hdi'lar karşısında avantajlı olacağını düşünmüyorum. Ama dizel dizeldir. Referans kabul edilen tüketimlerin çok çok üzerinde olmaz tüketimleri.

Ortalama bir araç bana göre. Ama piyasaya çıkış zamanlaması iyi. Polo, Clio, Fiesta ile ilk dördü oluşturur görünüyor. Ama liderlik beklemeyin.

• simdi onumden gecti siyah bi tane. Bi kadin kullaniyordu. Arkasindan da ayni plakali i10 takipliyordu. Sari plakaliydi bu seferki. 34 t 9763 idi plakasi. Yakayalip inceliycem satisa sunulmadan.

• quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Daha bugün öğlende izmitte i20 test araçları dolaşıyordu, hemen fotoğrafladım. İşin ilginç tarafı öndeki arabanın arka fren lambaları 3 sıralı halinde yanması, arkadaki ise tek sıralı halinde yanmasıydı.

Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20

Öndeki araç farlarını yakmış arkadaki yakmamış.

• Arkadaşlar 1.1 dizel falan Hindistan motor gamı.
    Avrupa motor gamı fuarda açıklanacak.

Ama ben söyleyim şimdiden;
    1.0 T-GDI
    1.2 T-GDI
    1.4 CRDI

• quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Arkadaşlar 1.1 dizel falan Hindistan motor gamı.
    Avrupa motor gamı fuarda açıklanacak.

Ama ben söyleyim şimdiden;
    1.0 T-GDI
    1.2 T-GDI
    1.4 CRDI

1.1 dizel, 1.2 85 HP ve 1.4 100 HP Otm. benim bildiğimde Hindistan motor gamı. Özellikle 4 ileri otomatiğin burada satılmayacağını düşünüyorum. Fakat 1.0 T-GDI ve 1.2 T-GDI gelirse ortalığı kasıp kavurur benden söylemesi. Bu bilgi kesin midir ? Otomatiğide 6 ileri oldu mu tadından yenmez. Segmentinde en çok satan konumuna geçebilir. Şuan Polo ve Clio ilk 2' yi paylaşıyor. Ama İ20 zaten çok satan bir model segmentinde 3.sırada. Fiesta' yı geçti. Hemde eski kasa ve teknlojilerle. Bu kasa ve belirttiğiniz motorlarla gelirse liderliği ele geçirebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

Araç çok iyi olmuş 1.1 dizeli kaç para acaba.

Bu sorunun cevabını bende merakla bekliyorum. Donanım seviyesi aracın fiyatını etkileyecektir. Bununla birlikte 1.4 dizel motoru satabilmek için donanımı çok yüksek tutmayacaklar. Ama standart donanım ve esp'nin artık zorunlu olması nedeniyle bana yeterli olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Şimdi olay şöyle;
    Yeni Corsa'nın 1.0 T 6 ileri manuelinin karşısına, Hyundai cephesi de 2015 Avrupa motor gamından 1.0 T ve 1.2 T çıkaracak.
    Yalnız, 1.2 T daha ileri bir zamanda sunulacak.

• Hyundaici yetkili abilerin yorumlarını ve fiyat paylaşımlarını bekliyoruz...(!)Buralarda cirit atan hyundaici abiler vardır muhakkak

• Güzel araç olmuş. Satış adetleri yüksek olacaktır.
     Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20 Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20 Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 25 Eylül 2014; 20:16:18 >

• Hyundai’nin yeni yatırımı doğrultusunda İzmit Fabrikası’nda üretip tüm Avrupa’da satışa sunacağı Yeni i20, dünya vitrinine ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda çıkmaya hazırlanıyor. Baştan aşağıya yenilenen i20, fuarda 3 ve 5 kapılı versiyonlarıyla tanıtılacak ve sürpriz motor seçenekleriyle ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

Markanın yeni tasarım felsefesi “Fluidic Sculpture 2.0”ın B segmentindeki üyesi olan Yeni i20, üst düzey donanım seçenekleri, genişleyen kabin ölçüleri, yüksek kalitesi ve üstün teknolojisiyle segmentine farklı bir bakış açısı getirecek. Markanın karakteristik altıgen ön dizaynını taşıyan i20, en çok geriye doğru uzatılmış LED ön farlarıyla dikkat çekiyor. Aracın burnundaki karakteristik çizgiler, akıcı tasarım ile arka kısma kadar uzanarak i20’ye göz alıcı bir görünüm kazandırıyor. Arkada tasarımda göze çarpan bölüm ise C sütunundaki siyah parça ve LED arka stoplar.

Paris’te ilk kez gösterilecek bir başka versiyon ise Yeni i20 Coupe olacak. Üç kapılı bu versiyonuyla birlikte genç kullanıcıların ilgisini çekecek olan Yeni i20, geliştirilmiş motorlarıyla da adından sıkça söz ettirecek. Hyundai’nin Almanya Rüsselsheim’daki Ar-Ge merkezinde tasarımı ve mühendisliği geliştirilen Yeni i20, hem 3 hem de 5 kapılı gövde seçenekleriyle Türkiye fabrikasında üretilerek tüm genleriyle gerçek bir Avrupalı otomobil olarak Türkiye’de ve 30’dan fazla Avrupa ülkesinde yollara çıkacak.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.