Şimdi Ara

Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
6.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dingil mesafesi 2570 mm birde 1820 mmde genişliği var deniliyor bu değer audi a3'den daha geniş bir alet olduğunu gösteriyor
  • samwithwiki kullanıcısına yanıt
    Valla çok iyi bir değer.1 hafta süren linea B+ veya C tartışmasından sonra i20'ye de B+ mı diyeceğiz acaba?Genişliği aynalar hariç bu şekilde ise focus,bravo,golf,astra,308 kısacası tüm c sınıfı araçlardan daha geniş oluyor.
  • Enayisiniz bu arabaya 50 bin kusur bayilanlar kusura bakmayın sozde ulkemizde uretiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ykaya1983 Y kullanıcısına yanıt
    Öyle gözüküyor ayna dahil hariç onu göremedim ama yabancı sitelerde kapıdan kapıya yazıyor genişlik için.
  • webconn W kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde üretiliyor ama ülkemizde üretiliyor diye devlet amca vergi almamazlık yapmıyor. Yada bir indirim. Olan indirim sadece taşıma maliyeti düştüğü için oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvınus

quote:

Orijinalden alıntı: EnergyBlue

Daha bugün öğlende izmitte i20 test araçları dolaşıyordu, hemen fotoğrafladım. İşin ilginç tarafı öndeki arabanın arka fren lambaları 3 sıralı halinde yanması, arkadaki ise tek sıralı halinde yanmasıydı.

Kocaeli'nin Gururu Yeni Hyundai İ20

donanım olabilir mi mesela vw led stop lar gib biraz daha farklı yanıyor ya onun gibi bişey olabilir bence...

b arada araç iyi olmuş gerçekten..

Donanım olabilir, resimde öndeki aracın geri vites lambası da kırmızı görünüyor.
  • Golf ve a3'ün çocuğu gibi olmuş ki güzel olmuş fiyatta şımarmazsa satar.
  • Hakikaten artık yerli bi aracımız olmalı artık. Ne kadar köstek olmaya kalkanlar olsada... Elimizden her iç geliyor ama kendi aracımızı yapalım diyince NEDENSE bi türlü bi zorluklar çıkıyor...

• Closer kullanıcısına yanıt
    Belli ülkelerin himayesi olmasak belki yapardık ama hep engeller var bu ülkede hatırlarsanız su ile çalışan araba yaptım diyenler vardı ve kanıtlandıda su ile çalıştığı öldürüldü gelişmemizi istemiyorlar ne yazık ki..
  • Turkiyede B sinifi arac almak sacmaliktir (sifir)
    Bu ister polo olsun ister clio isterse de i20. Hangisini anliyosaniz anlayin...

• Araç çok iyi. 50 bine değer mi ? Kesinlikle hayır. Açıkçası 40 binden yukarı verilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkecelik

Sırasıyla

- Beğenildi.
    - Satışa sunuldu.
    - 3-5 donanımla 55 bin TL'yi aştı.
    - Gözden düştü.
    - Güzelliği sadece "Bilader güzel de o fiyata 2005 BMW 320d alırım." sohbetlerine tutsak kaldı.

52bin'e 2005 320d almayı düşünüyordum birkaç ay sonra aslında,yorumunuz denk geldi :D araba kötü mü ki? neden böyle bir yorumda bulundunuz :P
  • Bir de alabilsek...

• bildiğin b sınıfı işte kalite nerde ben göremedim
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Nerde derken kalite dediğimiz şey resimlerden görülebilen birşey mi yoksa başka birşeyi mi kastettin?
  • Gercekten cok guzel olmuş

• yeni mazda 3 daha iyi gibi.
  • Zoulkharnein kullanıcısına yanıt
    Mazda 3 'ün rakibi i30 aslında
  • 1.1 crdi 75 bg
    1.5 tdci 75 bg -> vergiden yaktın beni ford. Her ne kadar emisyondan dolayı İngiltere'de vergi ödemese de burda ödüyoruz.

Güzel olmuş bu sefer araba.
  • Speedy9355 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun Opel'de de var 1.7 Cdti 100 bg 1.6 vergi dilimini geçince deli bir vergi veriyorsun ve aletin fiyatıda uçuyor doğal olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samwithwiki -- 4 Eylül 2014; 19:05:28 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.