Şimdi Ara

Supergirl (2015) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nemoberk

arkadaşlar supergirl dizisinde neden bu kadar çok superman bekleniyor anlamış değilim. nasıl superman filminde supergirl şart değilse supergirl dede superman şart değil ama sizi suçlamıyorum. biz tipik bir doğu ülkesi olduğumuz için kadınların hayatta tek başına olamayacağını ve kadınların bir çeşit erkek aksesuarı olduğunu düşünüyoruz ama yıl olmuş 2015 artık bu takıntılardan vazgeçmemiz lazım.

bugün çıkan bölümde elstra bir sahne var mı? bekliyorum sabahtan beri ama sanırım herkes benim gibi başkasının izleyip tet etmesini bekliyor.

• Bir an kendimi Konu Dışı bölümündeyim sandım
  • arkadaşlar amacım trollük yapmak değil. ama elinizi vicdanınıza koyun hepimiz men of steel diye bir film izledik ve bvs diye bir filmide izleyeceğiz ve bu iki filmin konu başlığında da hiç supergirl nerde denmedi supergirl henüz gelmedi de demeyin çizgi romandan tutunda her neredeyse hertürlü dc platformda supergirl supermanden önce dünyaya geldi ve forumda bu 2 fildede supergirl nerde diyeni pek görmedim. fakat sadece bu forumda değil net te bir çok platformda her 3 yada 5 yorumda bir supermen gelmeli, superman nerede gibi yorumlar çıkıyor.

sizce superman in filmine bir kaç ay kala ki filmin bütçesinin çok yüksek olduğu söyleniyor yani görselliğe baya abanılmış tutupta dizi de oynaması dc için büyük risk olur. çünkü dizinin bütçesi filme göre oldukça düşük yani bu bir taktik meselesi.
  • nemoberk N kullanıcısına yanıt
    Dostum bvs de supergirl olacak dense onu da merakla bekleriz,olaylara karışmayınca supergirl nerde deriz.

Ve her şey popülerlikte bitiyor.superman nere supergirl nere
    Kız olmasıyla alakası yok pek sevilen tutulan karakter değildir supergirl.

Örneğin wonder woman dan dc sinematik evreninde hiç bahsetmeseler öyle biri yok deseler ne tartışmalar çıkar warner bros eleştiri yağmuruna tutulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemoberk

arkadaşlar amacım trollük yapmak değil. ama elinizi vicdanınıza koyun hepimiz men of steel diye bir film izledik ve bvs diye bir filmide izleyeceğiz ve bu iki filmin konu başlığında da hiç supergirl nerde denmedi supergirl henüz gelmedi de demeyin çizgi romandan tutunda her neredeyse hertürlü dc platformda supergirl supermanden önce dünyaya geldi ve forumda bu 2 fildede supergirl nerde diyeni pek görmedim. fakat sadece bu forumda değil net te bir çok platformda her 3 yada 5 yorumda bir supermen gelmeli, superman nerede gibi yorumlar çıkıyor.

sizce superman in filmine bir kaç ay kala ki filmin bütçesinin çok yüksek olduğu söyleniyor yani görselliğe baya abanılmış tutupta dizi de oynaması dc için büyük risk olur. çünkü dizinin bütçesi filme göre oldukça düşük yani bu bir taktik meselesi.

Supergirl Superman'den önce gelmedi yalnız.

• Off ne kadar da aydın, modern bir erkek.

• IGN Türkiye incelemesini okudum az önce. İlk bölüm daha önce sızdırılmış olmasına rağmen tam 12.9 milyon kişi tarafından izlenmiş.
  • Sezon finaline kadar 7-8'e iner

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Valla o bile iyi herhalde. Niye bu kadar izlendi acaba ? Çünkü Flash,Arrow,Gotham hatta Daredevil bu sayılara çok uzaklar.
  • CW'nin kitlesi diğer dizilere göre daha düşük.

Arrow'dan çok izlenen Constantine iptal edilmişti örneğin. Flash, Arrow falan o reytinglerle başka kanallarda yayınlansa ilk sezonları bitmeden iptal edilirlerdi. Daredevil'da zaten internet servisi üzerinden yayınlanıyor. Gotham'ın reytinglerini bilmiyorum.

CBS daha çok izlenen bir kanal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokratik Adam -- 27 Ekim 2015; 23:27:53 >
  • CBS'de yayınlanan diğer dizilerin reytingleri nasıl bilmiyorum ama Flash, Arrow falan CBS'de yayınlansa Supergirl'den daha iyi reyting alırlardı eminim.

• CBS daha iyi bir kanal biliyorum ama mesela bu kanalda Supergirl izleyen kitle CW'de Arrow ve Flash'ı da izliyordur. Aynı tür olduğundan dolayı varsayım yaptım tabi. Arrow ve Flash hakikaten bizim arkası yarın diziler kıvamında reytinglerde kalıyorlar.
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    E tabi daha iyi kanallarda yayınlanması demek daha çok izlenmesi demek.

Buraya bakarsan CBS'in şu anda en düşük dizisinin 6 milyon kişi tarafından izlendiğini görebilirsin :

http://tvseriesfinale.com/tv-show/cbs-2015-16-season-ratings-38085/

CW'nin 2015-2016 tablosunu bulamadım ama bildiğim kadarıyla Flash, Arrow falan 3-4 milyon arasında dolaşıyor.
  • Clark Gregg'in paylaştığı bu fotoğraf ne iş acaba Marvel/DC işbirliğimi olucak

• Hayley Atwell ile Clark Gregg dubsmash kapışması yapıyorlar. Belki ona misilleme videosu çekiyordur. Eğer öyleyse Hayley Atwell'den Henry Cavill hamlesi bekliyorum
  • Anlamadığım şey, bu kıytırık dizi 13 milyon kişi tarafından izlenirken, Flash nasıl 4 milyon kişi tarafından izleniyor? Bu CW, Amerika'nın Flash TV'si falan mı?

• aynen dubsmash'miş fanlar çoşmuş birden bende şimdi okudum işin aslını
    Kanal farkı işte. Yarın bir gün HBO, My Little Pony temalı korku dizisi çekiyoruz dese herkes merak eder ilk bölümü izler. Bende izlerim. HBO bu boru değil yani.

CBS'te de aynı durum var. Bir kaç bölüm sonra reytingler asıl halini alır.
  • Reytingler düşse de yine Flash'dan yüksek olur. Demekki Amerika'lılar bir cacıktan anlamıyorlar

Sorma ya. Awake, Constantine gibi dizilerin asıl katilleri bunlar aslında. Gidiyorlar Teen Wolf izliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.