Şimdi Ara

Supergirl (2015) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jeremy Jordan diziye "Toyman" rolüyle katıldı.
  •  Supergirl (2015)
  • Bu diziden bir cacık olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Smallville dizisinin boşluğunu doldurur gibi geliyor bana. Zira Smallville dizisinin tadı damağımda kaldı. Türünün meraklıları ilgiyle izleyecektir. Hiç olmazsa Supergirl 1984 filminden iyi olacağı kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Bu diziden bir cacık olmaz.

Bence de öyle ama zamanında Gotham ve Agent Carter'ada aynısını demiştim. :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Supergirl (2015)

Supergirl (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selodonanımhaber -- 5 Mart 2015; 0:31:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

quote:

Bu diziden bir cacık olmaz.

Bence de öyle ama zamanında Gotham ve Agent Carter'ada aynısını demiştim. :(

Yok ya bir şey olmaz bu diziden. Siyahi oyuncuları doldurdular. Superman'i falan da siyahi yaparlarsa hiç şaşırma.

• Gotham'ın kalitesi yeter. Batman'in düşmanlarının hikayesi gayet ilgi çekici geliyor o yüzden potansiyeli yüksek.
    Agent Carter ise sinematik evrende olduğu için onun da potansiyeli yüksek.
    Ama Supergirl pek hoşuma gitmedi. Karakter seçimini pek beğenmedim. Smallville'i çok aratacak gibi.

• Melissa benoist iyi oldumu acaba bilemicem. Kendisi 26 yasında daha ben tam olarak görmedim. Bir oyunculuğunu.

Ayrıca resimleri de her yerde olan biri.

• Kostüm rezalet.
     Supergirl (2015)

• Kostüm cidden rezalet. Liseli ponpon takımında ki kızlar gibi olmuş. Melissa'da çok yaşlı gözüküyor.
     Supergirl (2015)
  • bence de güzel olmayacak 😕

• Melissa benoisth herhalde kilo almış gibi dizi için normalde zayıftı. O değilde kostüm gerçekten kötü duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegon VI Targaryen

Kostüm rezalet.
     Supergirl (2015)

Şimdi bana sapık demenizi istemem yada hemen işi cinsiyete vurduğumu falan düşünmenizi istemem ama;
    Kız ne kadar şirin olsada genç gözükmekten ziyade yetişkin yani olgun gözüküyor oysaki biz super girl'i hep genç bildik o yüzden bu 1

Yahu bu super girl bu kadar uzun çizme ve etek giymiyor yav. Dizler bacaklar falan gözüküyor O yüzden olmamış bu 2

3.Olarak fizik yakışmamış biz meme görmek isteruk.

4.cü Olarak Kostüm bbeş para etmez. Aynı kostümü burda Adanada super kahraman kostümü yapan kostümcü var mini dükkan şeklinde ordan alırım ben aynısın ucuza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreezeTimes -- 6 Mart 2015; 23:33:49 >

• Sanırım gelmiş geçmiş en çöp DC dizilerinden biri geliyor. Gerçi ummadık taş baş yararmış ama bu dizide baş yaracak kapasite de yok gibi.
    Ayrıca şu dizi evreni ile sinematik evren birleşsin diyenler de iyi baksınlar şu resimlere

• quote:

Sanırım gelmiş geçmiş en çöp DC dizilerinden biri geliyor. Gerçi ummadık taş baş yararmış ama bu dizide baş yaracak kapasite de yok gibi.
    Ayrıca şu dizi evreni ile sinematik evren birleşsin diyenler de iyi baksınlar şu resimlere

Dur dur... Daha Krypton gelecek.
  • normal bir giysiyi kesip 10 dakikada yapmışlar sanki kostümü.

Biraz yakından bakınca bildiğin kazak lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade T. Wilson -- 6 Mart 2015; 23:50:43 >
  • quote:

quote:

Sanırım gelmiş geçmiş en çöp DC dizilerinden biri geliyor. Gerçi ummadık taş baş yararmış ama bu dizide baş yaracak kapasite de yok gibi.

Onu da 2 tane büyük buz kırıp gösterirler.

Bu arada bizim joker fotosuna noldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

quote:

quote:

Krypton derken ben SyFy'da yayınlanacak olan Krypton dizisinden bahsetmiştim.

Joker'ede bişey olmadı. Konuşmak için de yeri burası değil ve filmin kendi konusu var. Ki bişey olsa koyuyoruz zaten.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batman The Elite

quote:

quote:

Krypton derken ben SyFy'da yayınlanacak olan Krypton dizisinden bahsetmiştim.

Joker'ede bişey olmadı. Konuşmak için de yeri burası değil ve filmin kendi konusu var. Ki bişey olsa koyuyoruz zaten.

Hadi be krpton un da mı dizisi çıkacak? Baya uğraşmaları lazım öyle bir dizi için.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.