Şimdi Ara

Supergirl (2015) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
23
Favori
28.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Flash'la ortak bölümünün snopsisi geldi.
    Kara gains a new ally when the Flash arrives from an alternate universe and helps her fight the Silver Banshee and Livewire in exchange for her helping him return home.

Flash'in
    beklenildiği gibi paralelden geldiği kesinleşmiş oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadının evi yok mu yahu. Tüm gün iş yerinde gösteriyorlar

• Kara değişmeye başlayınca, Smallville sağolsun dedim hemen aha kırmızı kriptonit
  • kim alır sizce
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Orjinal hikaye gibi olur ve "supergirl kulaklarını tıkarsa" supergirl alır..
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Arkada Iris falan olsa Flash kesindi de, Flash'ın gaz vereni olmadığından Supergirl'ün de şansı var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

Orjinal hikaye gibi olur ve "supergirl kulaklarını tıkarsa" supergirl alır..

O zaman hangi mantıkla Flash her bölümün açılışında My name is Barry Allen, and I'm the fastest man alive diyor ?
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    Normal flash tabiki alır. Ama burda speedforce nedir bilmiyor, zoomun hızına yetişemiyor vs. bir sürü etken var.Ayrıca;

Ana fikir olan çizgi romanın orjinalinde
    rakibi superman.Yardımseverliği yüzünden biraz geride kalıyor ve çok az farkla flash kazanıyor. .
  • kim milyoner olmak ister yarışmasında şu an yarışan kız aynı kara (gözlüklerle tam benzemiş)

Supergirl (2015)

Supergirl (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnuviel37 -- 24 Mart 2016; 0:05:29 >

• Tam komedi bir bölüm olmuş heleki Flashın beni tanımazsınız tavırları.

Anasını satıyım arkadaş işin içine aşkda girdi ama james hatırlamıcak herhalde. Barry kim yardım etmek kim arkadaş işe bak halk yardım etdi ikisinede bu dizilere ne oluyor böyle bütün kahramanlar şamar orğlana döndü.
  • Kendi dizisinde yediği yetmiyomuş gibi başka diziler de de yemeye başladı böyle giderse Scottu geçecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Kendi dizisinde yediği yetmiyomuş gibi başka diziler de de yemeye başladı böyle giderse Scottu geçecek

Scott kim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berberali25

quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Kendi dizisinde yediği yetmiyomuş gibi başka diziler de de yemeye başladı böyle giderse Scottu geçecek

Scott kim?

Scott Teen Wolf karakteri. Güya en güçlü karakter ama sürekli dayak yiyodu

Barry ve Kara nın karakterleri(konuşma tarzları vs.) benzediği için çok eğlendim bu bölümde sürekli gülümsedim güzeldi

• flash var diye ilk defa izledim diziyi.

keşke biraz daha özen gösterselermiş. 2v2 atıyolar, halk bön bön izliyor. sonra çok basit bir sebeple kızı tekrar bağrına basıyorlar falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Elektrik akımı helikoptere gelmesin diye kendini helikopterin önüne attığı andaki CGI efektler çok gözüme battı. Sizde de oldu mu?

dikkat etmedim çok. zaten pek umrumda da değildi.
  • Aynen benimde gözüme takıldı ordaki efektler. Zaten sahnede de bi ucuzluk vardı , efektlerle birleşince hepten kötü gözüktü gozume.
    Bölümün kalanı eğlenceliydi ama
    Flash'a da haksızlık yapmayalım Kara atlamasa olaya direk, hayatında ilk defa kendi planını yapıp yenecekti birilerini hevesi kursağında kalmistir. Bi de CW'da yanlış şehre gitse buhran yaşayacak çocuk , yanlış evrende fazlasıyla neşeli ve ozguvenliydi. Kendi dizisinde harcıyolar adamı

Supergirl (2015)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 30 Mart 2016; 16:19:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Abi bizimde her yerimiz efekt olduk cgi olduk bknz (Batman v superman filmi) Bu dizilerdeki Cgiler hiç gözüme batmıyor desem yeridir.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.