Şimdi Ara

Galaxy S4 Mini Telefona Uzaktan Birisi Bağlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

nişanlıma yurtdışından s4 mini telefon getirmiştim hediye, 1 hafta oldu açalı. bugün beni aradı ve telefonuna birisinin girdiğini söyledi. 3 kişi oturup izlemişler resmen. önce dosyalarıma girmiş bakmış sonra whatsup konşmalarına girmiş kopyala demiş. telefonu kapatmaya çalışmış ama kapanmamış(ya da panikten kapatamamş) sonra bataryayı çıkarmış.

Bu nasıl olur? Bunu nasıl engelleyebiliriz?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: SLowDeaD

ikinci else adam uzaktan bağlanabilir önceki sahibi

telefon 0'dı. Ama dubaiden getirtmiştim belki de orada açıldı telefon. Format atsak geçer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil-engineer

quote:

Orijinalden alıntı: SLowDeaD

ikinci else adam uzaktan bağlanabilir önceki sahibi

telefon 0'dı. Ama dubaiden getirtmiştim belki de orada açıldı telefon. Format atsak geçer mi ?

Factory Reset
  • Fabrika ayarlarına geri döndürmek var olan programları yani yazılıma yüklenmiş olanları tekrar yükleyeceği için ise yaramayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ne yapmak lazim peki? Buraya yum uygulamalarin listesini screenshot yapip atsam kontrol eder misiniz? Ya da orda gorunmeyen birsey de olabilir mi?

• Hocam 0sa nasıl bağlanabilir ki? dubaiden aldım demişsiniz orda açılmış olabilir demişsiniz 0 değil mi zaten ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BaBoFaTaL11

Hocam 0sa nasıl bağlanabilir ki? dubaiden aldım demişsiniz orda açılmış olabilir demişsiniz 0 değil mi zaten ?

Hocam ben turkmenistandan aldim onlar da dubaiden getirtio ama Türkmenistan turkiye gibi degil hersey olabilir. Telefonda yari fiyatina olunca aliosun işte böyle riskleri göze alıp

• quote:

Orijinalden alıntı: civil-engineer

quote:

Orijinalden alıntı: BaBoFaTaL11

Hocam 0sa nasıl bağlanabilir ki? dubaiden aldım demişsiniz orda açılmış olabilir demişsiniz 0 değil mi zaten ?

Hocam ben turkmenistandan aldim onlar da dubaiden getirtio ama Türkmenistan turkiye gibi degil hersey olabilir. Telefonda yari fiyatina olunca aliosun işte böyle riskleri göze alıp

Hocam türkiyeden olacağını düşünmüyorum ama büyük ihtimal bahsettiğiniz olaydan dolayıdır? Bir araştırın derim

• S4 mininin ekranı aşırı hassas telefon konuşmasından sonra yada parmağı kirliyse ekrana temastan sonra en ufak şeyi bile algılar eski bir s4 mini kullanıcısı olarak bu olay çokça başıma geldi telefon kendi kendine bildirim çubuğunu çeker rehbere girer arar çünkü ekranın nemli yaada pis olması sanki dokunuyormuş gibi algılamasına neden olur s4 mini ana konusunda da konuşulmuştı s4 mini nin aşırı hassas dokunmatik sorunu.böyle durumda Ekranı kapatıp silin yada telefonu kapatıp açın başka çaresi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

S4 mininin ekranı aşırı hassas telefon konuşmasından sonra yada parmağı kirliyse ekrana temastan sonra en ufak şeyi bile algılar eski bir s4 mini kullanıcısı olarak bu olay çokça başıma geldi telefon kendi kendine bildirim çubuğunu çeker rehbere girer arar çünkü ekranın nemli yaada pis olması sanki dokunuyormuş gibi algılamasına neden olur s4 mini ana konusunda da konuşulmuştı s4 mini nin aşırı hassas dokunmatik sorunu.böyle durumda Ekranı kapatıp silin yada telefonu kapatıp açın başka çaresi yok.

Hocam bu öyle bir olay degil. Bilincli olarak yazismalara girilmis kopyalanmaya calisilmis whats up uygulamasinda. Dosyalara girilmis. Yani telefonu masaya birakip izlemisler. Ilk basta onlarda ekransan kaynakli problem dusunmusler ama hamleler oyle rastgele olan seyler degilmis.

Bu konuyla ilgili ne yapabilirim arkadaslar? Buraya uygulama listesini atsam yardimci olur musunuz? Illaki hirnuygulamayla yapiliyordur telefon bunyesindeki? Baska bir yolu olabilir mi acaba ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.