Şimdi Ara

200-400 tl arası tablet önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200 400 tl arası tablet almayı düşünüyorum ama bi türlü karar veremedim;

Alma Amacım:Oyun,İnternet

2 gb ram Çift kameralı pil gücü 5000 mAh'dan fazla 10.1 inc ekran çözünürlüğü yüksek bu özelliklerde samsung tablet fiyatları 700 800 ü buluyor bu yüzden codegen artes reeder gibi markaları araştırıyorum tavsiyelerinizi alabilirmiyim.

.

• Dostum verdiğin fiyat aralığında hem yüksek performans hem de kaliteli ekrana sahip olmak çok zor.
    Ama reeder A10T modelini tavsiye edebilirim: 6000 mAh pili var, 2 gb ram, 4 çekirdek 1.5ghz. Oyun performansı gayet iyidir. Ancak ekran 1024*600, 10 inç için belki tatmin etmeyebilir. Ama dediğim gibi 400 liralık tablette sanırım en iyilerinden birisi bu bence.
  • görmüştüm reeder a10t yi çözünürlük yüzünden soğumustum peki bu reeder a10 ile arasında bi fark varmı anlayamadım onu
    samsung 1.5 gb ram 10.1 ekran bi tablet bulsam kaçırmıycam bu fiyata
  • Reeder' ın a8i modeline öneririm. Çift çekirdek 2.0 İntel atom işlemcisi sayesinde bir çok yeni nesil oyunu oynabilirsin. 4800 mAH 10 saat' e kadar kullanım süresi sunuyor.
    Full HD videoları dahi rahatça oynatabilmekte. 64 GB SD kart desteği bulunmakta. Aliminyum kasa olduğu için ısınma sorunu olmuyor. Bu fiyata alabileceğin en iyi tabletlerden biri.
  • Ultimix99 derim kesinlikle
    İps ekran cift cekirdek cortex a9 1.6ghz islemci 4 cekirdek mali 400mp4 600mhz open gl es 2.0 1gb ddr3 ram daga ne olsun ? Pisman olmazsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artes QD1002 öneririm.
  • Reeder a10'u tavsiye ederim. 4 çekirdek intel işlemcisi ve 2gb ram var. oyunları sıkıntısız oynatır. ekranı 10 inç. yanlış bilmiyorsam 4800 mAH bataryası var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.