Şimdi Ara

Sağlık personeli kampanyası ve hat devir işlemleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Eylül 1013 te hattımı Aveadan Vodafone a taşımıştım. Şimdide geçmek istediğim tarife Aveada. Ancak hat benim üzerime değil. Hattı kendi üzerime alıp Vodafone dan Aveaya geçmek istiyorum. Fakat bunu hangi sırayla yapmalıyım bilemiyorum. Vodafonedayken kendi üstüme alırsam 3 ay gibi bir süre içinde değişiklik yapılamıyormuş sanırım. Ama Aveaya geçip üstüme aldığımda da tarife düşüyormuş. Benim geçeceğim tarife referansla geçilebilen tarife olduğu için riske atmak istemiyorum. Bu işin aslını öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

• güncel
  • Mr. Awkward M kullanıcısına yanıt
    Numaranız 555 - 505 vb. gibi Avea prefixleri ile başlıyorsa Avea da, 542-543-545 vb. gibi Vodafon prefixleri ile başlıyorsa Vodafon da hattı üzerinize alabilirsiniz.
    Yani hattı 542 ise Avea da iken veya 555 ise Vodafon da iken üzerinize alamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ege..

Numaranız 555 - 505 vb. gibi Avea prefixleri ile başlıyorsa Avea da, 542-543-545 vb. gibi Vodafon prefixleri ile başlıyorsa Vodafon da hattı üzerinize alabilirsiniz.
    Yani hattı 542 ise Avea da iken veya 555 ise Vodafon da iken üzerinize alamazsınız.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Awkward -- 4 Eylül 2014; 21:22:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.