Şimdi Ara

Amerikadan Siparis 5 SIPARISI OLANLAR GELSIN ACIL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Teknik bi hatadan dolayı telefonds sorun yasiyorum iletişimde olan arkadaşlarla tüm contact bilgilerini kaybettim lütfen su numaradan arayın veya mesaj atın. Bu numaramın whatsapp ı ayrıca acık
    05535642971

EDIT : hala esyasini almayan var mesajlardan bulamadim. esyasini almayan bana ulasirsa cok iyi olur. Bu arada amerikadaki evime biri iphone 5 yollamis hala sahibi cikmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrUFO -- 27 Ekim 2014; 23:32:04 >

• Arkadaşlar arkadaşa ulaşmak eklemek istiyen :)

+1 713 şeklinde eklesin zira arkadaş cep telefonunu yazmış ama :D amerika kodunu eklememiş
  • Arkadaş son derece ilgili ve düzgün bir arkadaş bende kendisi sayesinde çok yakında istediğim bir bluray player sahibi olacağım gözünüz kapalı güvenebilirsiniz bundan sonra her Amerika yolculuğunuzun takipçisi olacağım
  • Arkadaşla mailden anlaştık.3 kutu jellybonu amazon dan alıp adresine postalattım
  • KaRaSSS K kullanıcısına yanıt
    jellybon :D
  • bidaha ne zaman gidiş yapacaksınız ? laptop düşünüyorum bende.
  • Yacatisma kullanıcısına yanıt
    laptop siparisi almiyorum surekli musterim var malesef :)
  • 1 adet pm
  • Benim paketi Lasership kapıya bırakmış (Package was left in or near the front door). Bunlar nasıl çalışıyorlar böyle
    İnşallah almışsındır
  • KaRaSSS K kullanıcısına yanıt
    aldim kardesim sorun yok :D
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    cevaplandi
  • pm attım.yanıt beklıyorum
  • Arkadaş banada 5s getirmişti son derece güvenilirdir saolsun :)
  • Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala esyasini almayan var mesajlardan bulamadim. esyasini almayan bana ulasirsa cok iyi olur. Bu arada amerikadaki evime biri iphone 5 yollamis hala sahibi cikmadi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.