Şimdi Ara

Gerçekten durduk yere bilerek feedleyenlerde duo girmeye başlamış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tek başına feedleyenlere yeni alışmıştık. şimdi hiçbirşey yokkken ne küfür ne kavga duo girip feedleyene denk geldim. durmadan gidip gidip öldüler çarp alıp kendi ormancımızın mavi kırmızı çaldılar.

eminimki 5-6 kişi report etmiştir ama riot banlamıyor haliyle. Oyuna para yatıranlarada selam olsun sizi iplemeyen adamlara para kazandırıyorsunuz. attımız ticketi okumayan sadece başlığına bakıp geçen adamlara. altta popi olmaya çalışan arkadaşa el atında eksi istiyormuş 400 rp verceklermiş 500 den fazla eksi alırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birkhoff -- 2 Eylül 2014; 22:04:45 >

• Çarp alıp buff mu çaldılar ?

Seride olmayan biri çıksaydı o zaman.
  • Oyuna para yatıranlarada selam olsun sizi iplemeyen adamlara para kazandırıyorsunuz. attımız ticketi okumayan sadece başlığına bakıp geçen adamlara.

Son cümle bu beyler okumayın + ilk mesajı eksilemek isteyenler beni eksileyebilir.
  • HonanımDaber kullanıcısına yanıt
    görsem kesinlikle çıkardım hero seçip içeri gittim geldim sohbette bişi yoktu adam yanlıslıkla çarp aldım yazmış kimse bişi bile dememiş ne küfür ne başka bişi sonra ormancıyı rahatsız edip ölmeye başladılar ilkkez denk geldim şaşkınım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.