Şimdi Ara

Lütfen ucuz rp kodlarından almayın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rp kodu almadığım halde bu konuda mağdur olanlardan biriyim. Playstore'dan hesabımızla yüklü miktarda e-pin satın alınmış, kimin aldığı hakkında en ufak bi fikrimiz de yok. Ttnet'i aradık şifre falan değiştirdiler sonra playstore yetkililerine yönlendirdiler onların da verdiği cevap "Yapabileceğimiz bir şey yok." oldu. Birkaç konunun altına da benzer şeyleri yazmıştım ama şuan güncel konulara bakıyorum da hala değerinin 30-40tl altına kod satmaya çalışanlar var. Sattıkları şeyi alarak bu kodları satanlara yaptıkları hırsızlık konusunda yardım etmiş oluyorsunuz, sayenizde oyun parasını nakite çeviriyorlar. En azından biraz daha dikkatli olursak sevinirim. Sadece ellerinde oyun parası olarak kalması bile bizim için bir artı.

• Geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar almışlar
  • Benimde gamesultan hesabımdan yaklaşık 200 tl ye yakın rp çekilmişti. Başvurabileceğim heryere başvurdum fakat olumsuz yanıt aldım. Nasıl yapıyorlar bu işi gerçekten anlamıyorum
  • Bi bit yeniği olduğu belliydi 100 liralık kodları 60 70 liraya kim satar?

• memleketin hırsızı arsızı bitmez geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ne kadar almışlar

400 civarı
  • Hala satmaya calisiyolar forumda almayin aldirtmayin su hirsizlar prim yapmasin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.