Şimdi Ara

Armored Warfare'in Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Obsidian'ın geliştirdiği oynaması ücretsiz tank oyunu Armored Warfare için şimdiye kadar uzun bir oynanış görüntüsü görememiştik. Yapımcı firma PAX Prime festivalinde oyunu tanıttığı canlı yayını bugün oyuncularla paylaştı. 

Armored Warfare'in alışık olduğumuz multiplayer temellerine yoğunlaştığını söyleyebiliriz. Oyunun rekabetçi online modunun yanında co-op oynanışa da sahip olduğunu belirtelim. Videoda gösterilen oyun şu an için alfa sürümünde. Yani oyun tam çıkışını yaptığında pek çok yönden gelişmiş olacaktır. Bahsettiğimiz videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Oynanış görüntüsü yaklaşık olarak 8. dakikada başlıyor.

• güzele benziyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • biraz wot biraz bf karışımı olmuş tanklar pamuk gibi tank döüşleri taret dnüşü daha çok yolu var.
  • wot ve warthunder ground forces
    dan daha güzele benziyor

• Bildiğin wot, şu anda en gerçekçi war thunder. Yakında gelecek özellikler ile vazgeçilmez olacaktır. örneğin x-ray ölüm kamerası yada yıkılabilirlik:

http://www.youtube.com/watch?v=5JRygHBW99I&list=PLSntCogb-PMppt94L5DCrlG8KIPIy4odK

http://www.youtube.com/watch?v=togFXO-ysB8&list=PLSntCogb-PMppt94L5DCrlG8KIPIy4odK

• Diğer tank mmo larından en büyük farkı Modern tankların olması bence ki ben modern günümüz tanklarını seviyorum ve hep onlarla oynayabileceğimiz bir oyun istiyordum. Ayrıca oyun CryEngine ile geliştiriliyor alpha aşamasında bile grafikleri çok güzel ve çıktığında dahada güzel olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.