Şimdi Ara

Peugeot partner mi fiat doblo mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnşaatın ufak tefek getir götür işleri için bu tarz bi araba almaya karar verdik. Bu ikisinin arasında kaldık.
    Peugeot partner 1.6 hdi
    Fiat doblo 1.3 mjet
    ikisi de kapalı kasa baz model. En az 2012 model olmak kaydıyla bu ikisinden hangisi işimize yarar, hangisi daha iyidir? Yakıt,kullanışlılık,performans gibi konularda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam kapalı kasa araçla inşaat malzemeleri taşıyacakmışsınız, 1.3 mjet gerçekten sizi taşımaz benim oyum Partner'e.

• 1.3 mjet kullandınız mı bilmiyorum ama yeni kasa 1.3 95 HP aracı arkadaşım şirket arabası olarak kullanıyor. Panelvan kapalı kasa, arkasında 1 tona yakın malzeme var ama yinede yokuşlarda dahi çok iyi çekiyor. Tabiki 1.6 motor 1.3'ten daha iyi gider ama 1.3 gitmez diye bir durum yok ortada.
  • partner tepee var bizde 2011 model 110hp olan modeli motoru hangisi emin değilim babamda işi yüzünden böyle araçlar alıyo esikdende berlingo vardı dobloyu da denemişti babam peugeot aldı sonra 170k da şuan araba dobloyla karşılaştıramam ama gayet iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

1.3 mjet kullandınız mı bilmiyorum ama yeni kasa 1.3 95 HP aracı arkadaşım şirket arabası olarak kullanıyor. Panelvan kapalı kasa, arkasında 1 tona yakın malzeme var ama yinede yokuşlarda dahi çok iyi çekiyor. Tabiki 1.6 motor 1.3'ten daha iyi gider ama 1.3 gitmez diye bir durum yok ortada.

Hacim yük taşır beygir hız gibi bi muhabbet vardı sanırım

• İnşaat malzemesi çok ağır olacaksa aracı yorar diyerek 1.3 multijet derim neden derseniz Fİat Pratico'da da aynı motor var.

Pratico ( Doblo kamyonet ) bu da işinizi görebilir ufak olarak:

Peugeot partner mi fiat doblo mu?
  • peugeot
  • pejonun 1.6 lıgı ford connect 75 ligin eline verdi hatta 90 lıgı olsa onunda verirdi diye düşünüyorum.

ikinci olarak pejonun vitesi direksiyon oturması pozisyonunu begenmedim doblo o anlamda iyi. Fakat doblonun direksiyon çok hissiz oyuncak gibi. Konfor ve frende doblo diyorum. Doblo ile en azından 5 şehir gezmişimdir. Doblonun görüş açısını motorunu begenmiyorum. Pejonunda vitesi cok kötü.

Kararsızlık
  • Automobiliste A kullanıcısına yanıt
    Hocam inşaat makineleri falan koyulacağından kapalı kilitli bi model lazım

• AcayipKuark kullanıcısına yanıt
    Hocam anladığım inşşattaki pahalı aletler çalınmasın diye sürekli taşıyacaksınız.

O zaman daha mantıklı ama yok o inşaattan bu inşaata olacaksa tente yaptırılabilir araca.
  • Doblo al nalburda bile parçası var.
  • sizin işinizi en iyi ford connect görür , doblo ve partnerden çok daha sağlamdır ,
    inşaatta eşek niyetine kullanabilirsiniz
  • 90 lık Ford Connect o ikisinden daha sağlamdır. Ama biraz fazla yakar onlardan. Connect kullanıcısı olarak söylüyorum.
  • Vay arkadaş ne çok inşaatçı varmış helal size, bu DH de cevapsız soru yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.