Şimdi Ara

30000-35000 arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni evliyim. Araba almak istiyoruz. İstediğimiz özellikler,

Olabildiğince yeni model olursa iyi olur,
    Dizel olacak,
    Hatchback veya sedan olabilir.
    Manuel vites,
    1.4 Motor ve civarı olabilir. 1.25 çok güçsüz geliyor. 1.6 çok yakar diye düşünüyoruz.
    Boş paketin bir üst paketi olsa yeterlidir.
    ESP olursa iyi olur.
    MP3 çalması ya da aux veya usb girişinin olması gerekiyor.

En az 5-6 sene binmeyi düşünüyoruz.

VW Polo 1.4 Dizel modellere baktım ama tam olarak kafamda bir model belirleyemedim. Bir de aralık - ocak ayında fiyatlar düşer mi??

Son olarak ne tavsiye edersiniz? Ve neden??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djmuji -- 2 Eylül 2014; 19:45:43 >

• Ford Fiesta 1.4 tdci sizin işinizi görür. Polo'dan genel anlamda daha iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Ford Fiesta 1.4 tdci sizin işinizi görür. Polo'dan genel anlamda daha iyidir

fiesta yı seviyorum. aklım hala polo da. Polo daha az bakım masrafı çıkarır gibi bir düşüncem var. Ne kadar doğru bilmiyorum. Arabayı eşim de kullanacak. Bir yandan da toyota corolla yada bakıyorum. Peki aralık ocak ayında araba piyasası biraz düşer mi?* Öyle diyorlar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmuji

quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Ford Fiesta 1.4 tdci sizin işinizi görür. Polo'dan genel anlamda daha iyidir

fiesta yı seviyorum. aklım hala polo da. Polo daha az bakım masrafı çıkarır gibi bir düşüncem var. Ne kadar doğru bilmiyorum. Arabayı eşim de kullanacak. Bir yandan da toyota corolla yada bakıyorum. Peki aralık ocak ayında araba piyasası biraz düşer mi?* Öyle diyorlar??

Dediğim gibi çok fark olmaz ama Fiesta bir gömlek daha üstündür. Donanımı da yeterli . 35 e full donanım fiesta rahatlıkla bulabilirsin. Ocak aralık ayında fiyat düşer sadece efsane. Sadece piyasa durgunlaşır adam 30 a satacağı aracını mecburiyetten 28-29 a verir . Yani maximum 1-2 lira oynar. Yoksa atıyorum sizin aracınızın değeri 40.000 tl olsun. Satacağınız zaman aralık ayına girdik azıcık ucuza vereyim der misiniz? Hayır demezsiniz .

• peki alternatif olarak ne tavsiye edersiniz?
  • UP..

Opel Corsa 1.4 Twingo 2010 veya 2011 modelleri nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.