Şimdi Ara

piranha navigasyonlara neden güncelleme gelmiyor...(Navteq)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben de Piranhanın navteq haritalı navigasyonu var. En son geçen sene güncelledim o zamandan bu zamana güncelleme gelmedi. Bu nasıl iştir anlamadım. Bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erbaa82 -- 2 Eylül 2014; 19:20:32 >

• Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Harita sağlayıcı şirket ile yapılan anlaşmayı bilemediğimizden beklemek zorunda kalıyoruz .
    Aynı harita sağlayıcı ile çalışan garmin firması düzenli olarak güncelleme sağlamaktadır.
    Markanın müşteriye verdiği önemin bu kadar olduğunu anlayabiliyoruz.
  • Bu konu hakkında Piranha Destek harita sağlayıcı ile temasa geçerek yeni haritanın ne zaman gelebileceği hakkında bilgi verecekti rüzgar oldu.
    Garminin belirli aralıklarla harita güncellemesi sağlamasını yazılım bölümüne bildireceğini söylemişti bununda sonucu ne olur bilinmez.
  • forumda genellikle pahalı olmayan bir navigasyon cihazı arıyorum şeklinde ifadelere rastlıyorum. İşi navigasyon cihazı olmayan, sadece Çin'de parasını bastırıp uyduruk bir cihaz ürettirip istediği bir markayı bastırdıktan sonra Türkiye'ye getirip navigasyon cihazı diye satan o kadar çok firma var ki, bazen hangisi ortadan kayboldu hangisi yeni piyasaya çıktı onu bile takip etmekte zorlanıyorum. navigasyon cihazı alırken; üzerinde sadece navigasyona yönelik uygulamaların olduğu, işi navigasyon olan markaya sahip, havada biraz bulut olunca GPS sinyalini kaybetmeyen yani donanımı kaliteli ve biraz da pahalı olan bir cihaz seçerseniz bu sıkıntıları yaşamazsınız. Destek telefonunu aradığınızda karşınıza bir muhatap çıktıysa şanslısınız demektir. Genelde birçok markada destek biriminin telefonunu bile açan yoktur.
  • Piranha Navigasyon Harita Güncelleme,

NaviextrasToolbox programı ile harita güncelleme Başarsoft yüklü cihazlar için burayı tıklayın.

PiranhaExtra programı ile harita güncelleme Navteq yüklü cihazlar için burayı tıklayın.

Sygic programı ile harita güncelleme Piranha noTraffic modelleri infotech yüklü cihazlar için burayı tıklayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remiroğlu -- 19 Eylül 2014; 13:15:54 >

• Igo çakıp kullanın. Nasıl yapıldığını bilmiyorum ama bende öyle bir cihaz olsaydı öyle yapardım herhalde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.