Şimdi Ara

Konu için uygun bir yer mi bilmiyorum fakat aradığım yerde bulamadım yardım lütfem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 7 ay önce bir kızla tanıştım ve kıza sırıksıklam aşık olmuş durumdayım yalnız bir problem var kızın hiç sevgilisi olmamış 22 yaşında ve kimseye yüz vermiyor. neyse kızla yaklaşık 5 ay önce konuştum bu konuyu daha sonrasında da yaklaşık 10 günde bir konuyu açıyorum ne yaptıysam kabul etmiyor bana bir kaç şey söyledi bunların arasından önemli noktaları çıkarıp kullandım kendi yararıma fakat yine sonuç değişmedi geçenlerde doğum günü için gümüş bir kolye ve küpe aldım dün de bir demet çiçek aldım gittim gayet espirili bir insanım tabi bazen de gıcık tavırlarım yok değil kızın bana verdiği cevaplar şunlar;
    henüz hazır hissetmiyorum
    ilerde nasip olurda evlenirsem eşimin karşısına ben bunları yaptım diye çıkamam
    senden etkileniyorum seni kaybetmek istemiyorum ama bu zor bir karar ben başkaları gibi hızlı karar veremiyorum bana biraz zaman tanı
    önce kendi geleceğim felan
    anlayacağınız sayısız kez reddedildim ve bu başıma ilk defa geliyor ve bu benim sinirlerimi aşırı derece de bozuyor ne yapmam gerek kızı öylece bırakmayı da istemiyorum çünkü başka kızlar gibi değil o peşimden koşup gelmez oturur evde kitap okur her gün telefonda konuşuyoruz msjlaşıyoruz sık sık yüzyüze görüşüyoruz bazen arabamla gidip alıyorum bazen yürüyüş yapıyoruz bazen yemek yiyoruz bazen sinemaya gidiyoruz gibi gibi gibi kendime çok güvenen birisiyim fakat kendime olan güvenim sarsılmaya başlıyor artık aynaya bakıyorum çok mu çirkinim diye bakıyorum twiligth taki ulkucu cocuk jacop kadar yakısıklı bırısıyım konusmam da guzel gayet kulturluyum de etrafımdakı ınsanlardan duyduklarım cogu konuda bılgılı oldugumla alakalı kızın yanındayken elımı cebıme sokmaktan da cekınmıyorum bu durumdan rahatsız oldugunu ve en azından hesapları yarı yarıya odememız gerektıgını soyluyor buna henuz ızın vermedım ama bır dahakı bulusmamızda buna da ızın vercem
    lutfen bana bır akıl verın bu kızı elde etmek ıcın ne yapmam lazım elde etmek derken yataga atmak olarak dusunmuyorum bu kızı kendıme nasıl baglarım ve bu kızı nasıl sevgılım olmaya ıkna edebılırım lutfen bır yardım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.