Şimdi Ara

Leave

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pick ekranında internet kesildi. LOL Clienti kapattım görev yöneticisinden fakat pick ekranından oyuna girilmiş afk kalınmış gibi gözüküyor ve 1 gün ban yedim. Sizce itiraz edebilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ayrıca serverda suan manyak gibi delay var.

• bu sıkıntı bizde de oldu.3v3 girerken pick ekranında herkes oyundan düştü.ve sonrasında aslında oyunun ona rağmen devam ettiğini farkettik.bir dahakine daha dikkatli ol.pick ekranında düşsen bile hala oyunda kalabiliyorsun.bir şeyin değişeceğini zannetmiyorum ticket ile.
  • Bu nasıl bişeydir 99 Sabit ping pingden bısey degıl öyle bir delay varki sanki 400 ping oynanmıyor flash atıyorum 10 saniye sonra atıyor çok kötü benden kaynaklandıgını dusunmuyorum ınsallah yakında duzelır
  • quote:

Orijinalden alıntı: aalpcan

bu sıkıntı bizde de oldu.3v3 girerken pick ekranında herkes oyundan düştü.ve sonrasında aslında oyunun ona rağmen devam ettiğini farkettik.bir dahakine daha dikkatli ol.pick ekranında düşsen bile hala oyunda kalabiliyorsun.bir şeyin değişeceğini zannetmiyorum ticket ile.

Çok saçma değil mi sizce de. Daha geçen sezon neti düşenler random hero almasın diye güncelleme getirdiler almayın ca düşüyor pick ekranı fakat aldıktan sonra net gidincd düşmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

bu sıkıntı bizde de oldu.3v3 girerken pick ekranında herkes oyundan düştü.ve sonrasında aslında oyunun ona rağmen devam ettiğini farkettik.bir dahakine daha dikkatli ol.pick ekranında düşsen bile hala oyunda kalabiliyorsun.bir şeyin değişeceğini zannetmiyorum ticket ile.

Çok saçma değil mi sizce de. Daha geçen sezon neti düşenler random hero almasın diye güncelleme getirdiler almayın ca düşüyor pick ekranı fakat aldıktan sonra net gidincd düşmüyor.

evet öyle.bana gelen mesajda sizinle alakalı falan deyip geçiştirmişlerdi.sana bir de afk deyip ban atmışlar.rito çalışıyor(!!!!11!!!1!)

• oyundaydım o kadar internet gitti ki artık afk kaldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

evet öyle.bana gelen mesajda sizinle alakalı falan deyip geçiştirmişlerdi.sana bir de afk deyip ban atmışlar.rito çalışıyor(!!!!11!!!1!)

2 patch sonra bunu da kaldıracaklar boşu boşuna ban yemiş olacağız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.