Şimdi Ara

Monitörümdeki Garip Sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, monitörümde ara sıra garip yeşile benzer çizgiler belirmekteydi, son günlerde baya bir artış oldu bu sorun fakat sorun neyden kaynaklandığı hakkında hiçbir fikrim yok monitörün vga kablosunu değiştirdim yine aynı sorun devam ediyor. Kime sorsam bazıları ekran kartı bazıları monitörden kaynaklandığını söylemekte... Fakat ben ekran kartından olup olmadığını anlamak için laptop'daki görüntüyü monitöre aktardım laptopda ekran düzgün gözükürken monitörde hala aynı sorun devam etmekteydi. Sorun her zaman olmuyor ama ara sıra oluyor baya gözümü alıyor ekrana bakmak bile istemiyorum. Sorunun resmi aşağıda resim olarak koydum, yardımlarınızı bekliyorum.

Monitörümdeki Garip Sorun

• Daha önce laptopumda başıma geldi(markası kespırdı) eğer monitörün ekranını sarsınca değişme oluyorsa sorun monitördedir. Eğer devamlı oluyorsa sorun ekran kartındadır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myalperen

Daha önce laptopumda başıma geldi(markası kespırdı) eğer monitörün ekranını sarsınca değişme oluyorsa sorun monitördedir. Eğer devamlı oluyorsa sorun ekran kartındadır.

Hocam ara sıra oluyor, oldumu tam oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceMachine

quote:

Daha önce laptopumda başıma geldi(markası kespırdı) eğer monitörün ekranını sarsınca değişme oluyorsa sorun monitördedir. Eğer devamlı oluyorsa sorun ekran kartındadır.

Arasıra oluyorsa büyük ihtimal monitörde. Ekran kartında sorun olsa durmadan devamlı olurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IceMachine

quote:

Arasıra oluyorsa büyük ihtimal monitörde. Ekran kartında sorun olsa durmadan devamlı olurdu.

Hocam yarın pc ye format atıcam ve driverleri kurmucam ekran kartının, onboard bağlıcam vga yı sorun ordada olursa %100 monitördendir. İşin garibi kasa değilde laptop'u monitöre bağladığım zaman laptop düzgün görüntü elde ediyorum ama monitörde resimdeki sorun devam ediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.