Şimdi Ara

Bio Inc, Android için de indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bio Inc, Android için de indirmeye sunuldu

Surgeon Simulator ve Plague Inc. gibi ameliyat veya hastalık odaklı oyunların ilgi görmesi yeni yapımların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bio Inc bunlardan birisi. iOS için geçen ay indirmeye sunulan oyun şimdi de Android platformuna geldi.

Oyunda amaç farklı virüslerden hastalıklar oluşturarak tabiri caizse dağ gibi adamları mezara sokmak. Mevcut hastalıkları kullanabildiğiniz gibi kendi hastalığınızı da oluşturabiliyorsunuz. Kalp krizi, kanser, grip, stres, uykusuzluk, distrofi bunlardan birkaçı.

Hastalıkları bulaştırıken hastanın şeker, sigara bağımlılığı gibi zayıflıklarını da dikkate almanız gerekiyor. Zira doktorlar da sizi yenmek için çaba sarfediyor ve bu bakımdan zamana karşı bir yarış söz konusu. Ayrıca hastayı sigaraya alıştırmak veya zorlayıcı bir işe sokmak gibi yollara da başvurabiliyorsunuz. 

Öldürdüğünüz hastalar sayesinde puan kazanıyor ve bunları daha gelişmiş hastalıklar oluşturmak için kullanıyorsunuz. Android platformunda bir bölüm ücretsiz olarak sunuluyor. 

• Plague Inc'e çok benzettim.Deneyelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • androidde ücretsiz ios de 2 tl olmasının sebebi nedir
  • 4,29 oldu

• Beyler aynen bu tarzda başka hangi appler var iosta önerebilecek var mı ?
  • O kadar önemli bir oyun, o kadar önemli bir haber ki haber sayfasında defalarca yayınlanmış. :D
  • Yine Windowsa gelmemiş..

• Bende merak ettim ios yada androıd benzer hangi uygulamalar var?

• Plague Inc.'i nedense deli gibi oynamıştım hastalığı geliştirip tüm Dünyayı yok etmeye çalışmak zevkli gelmişti nedense Bu oyuna da hemen bakacağım.
  • Haber verdıgınız ıcın tesekkurler

• Bi indiriyim nasılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

Yine Windowsa gelmemiş..
    --- Bu mesaj otomatik olarak silinmiştir ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerasker -- 6 Temmuz 2018; 15:58:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel oyun benim hoşuma gitti en basit seviyesini tavsiye etmem ama :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oynadım pek beğenmedim. Mantık hataları var. Mesela kalbi duran bir hastayı çok çalıştırmaya yönlendirebiliyoruz. Veya Kalbi duran adamın diğer tüm organları çalışmaya devam ediyor. Tüm hepsi sıfırlanmadan ölmüyor adam ama tedavi edilmesi %100 olduğu an adam bir anda iyileşiyor :D. Biraz geliştirilmeye ihtiyacı var. Eğer oyundaki bunun gibi saçmalıklar giderilirse gerçekten çok zevkli bir oyun olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mckocas

Ben oynadım pek beğenmedim. Mantık hataları var. Mesela kalbi duran bir hastayı çok çalıştırmaya yönlendirebiliyoruz. Veya Kalbi duran adamın diğer tüm organları çalışmaya devam ediyor. Tüm hepsi sıfırlanmadan ölmüyor adam ama tedavi edilmesi %100 olduğu an adam bir anda iyileşiyor :D. Biraz geliştirilmeye ihtiyacı var. Eğer oyundaki bunun gibi saçmalıklar giderilirse gerçekten çok zevkli bir oyun olacaktır.

Kalbi nasil duruyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Blacktree

quote:

Orijinalden alıntı: mckocas

Ben oynadım pek beğenmedim. Mantık hataları var. Mesela kalbi duran bir hastayı çok çalıştırmaya yönlendirebiliyoruz. Veya Kalbi duran adamın diğer tüm organları çalışmaya devam ediyor. Tüm hepsi sıfırlanmadan ölmüyor adam ama tedavi edilmesi %100 olduğu an adam bir anda iyileşiyor :D. Biraz geliştirilmeye ihtiyacı var. Eğer oyundaki bunun gibi saçmalıklar giderilirse gerçekten çok zevkli bir oyun olacaktır.

Kalbi nasil duruyor?

Kalbi derken dolaşım sistemi demek istemiştim pardon.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.