Şimdi Ara

Şu ana kadar twitter'dan dağıtılan hiçbir kodu alamadım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazılarında bekledim baya ama benden önce aldı çoğu kişi en basitinden riot graves bile yok hesapta :D
    Sonuç : pmden kod atın ya la

• Yalnız değilsin dostum.
  • Yalnız değilsin.
  • Twitter'da Hastag ile kod aramak işkencedir. Spam mesaj yapanlar veya daha önceden paylaşılan kodları paylaşarak fav ve rt alanlar var. Bunların dışında etkinliğe katılıp belli bir fav ve rt'de paylaşacağını bildirenler varsa onları takibe alıp kodu ilk almaya çalışacaksınız.

Burada pm ile kod dağıtan arkadaşların ne yollarla kodlara ulaştığını bilmiyorum. Ben bu şekilde kodları alıp 10 sn geçmeden kullanıyorum.

Sonuç: pm atıp kod istemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir grup kursak elinde fazla kodu olan bize yollasa fena mı olur aynen bende daha rito graves yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tweetdeck kullanın..
  • hızlı olmak lazım
  • sadece bu etkinlikten kod alamadım hayrına atacak yoksa zor almam :/
  • valla hiç uğraşmam skinle mkinle.sonuçta şampiyon skin alınca güçlenmiyor.skin kod u için kendini yırtan arkadaşlarım var anlamıyorum niye bu kadar çok istiyor skinleri.
  • Riot graves bende de yok ama geri kalanlar var

Edit : yolu varda alirim bende bi dal graves ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikei -- 2 Eylül 2014; 15:23:06 >
  • Arcade MF op. Rito Kayle denemedim daha. Hele o ekran görüntüsü mf'nin. (Naughty.gif)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız değilsin

• Şampiyon açmak için sadece Pant arayıp buldum diğer kodlar umrumda bile değil
  • Beyler oyunda yeni sayılırım şampiyon açmak için istiyorum elinde fazladan olan varsa verebilir mi şampiyon farketmez
  • yalnız değilsin
  • Spamlayanların çoğu da ne yazıkki takipçi kasmayı çalışam Türk arkadaşlar aman bunlara imkan verilmesin hiç kaçırmıyolar
  • You never walk alone! bro
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.