Şimdi Ara

kafası büyük arkadaşlar bir baksın

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler nasıl saç modeli tercih ediyorsunuz uzun kısa vb?

• quote:

Orijinalden alıntı: MENTALİTA ULTRAS

beyler nasıl saç modeli tercih ediyorsunuz uzun kısa vb?

kardeş ben bariz koca kafalı biriyim , ama koca kafadan kafaya saç modeli değişir.Şöyle komple koca kafalı olmak var benim kafa ampul gibi üstü geniş.
    saçlarını uzatabilirsin ancak uzatırken çok kötü oluyor biraz uzayınca ara makası tattırdıktan sonra saçlarım yatıyor daha iyi oluyo.
    Ama benim tavsiyem eğer kafan büük ama şekli düzgünse kısa kestirmek en iyisi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendimiArıyorum

quote:

kardeş ben bariz koca kafalı biriyim , ama koca kafadan kafaya saç modeli değişir.Şöyle komple koca kafalı olmak var benim kafa ampul gibi üstü geniş.
    saçlarını uzatabilirsin ancak uzatırken çok kötü oluyor biraz uzayınca ara makası tattırdıktan sonra saçlarım yatıyor daha iyi oluyo.
    Ama benim tavsiyem eğer kafan büük ama şekli düzgünse kısa kestirmek en iyisi olur

bu güne kadar hep kısa kestirdim hocam uzatmaya niyetim var ama cesaret edemiyorum
  • Kafanın şekline göre değişir, önemli olan büyük olması değil. :)
  • Eğer boyun uzunsa çok sorun olmaz bence. Hele ki bir de vücut çalışırsan normal kafalar ufak kalıyor vücutta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanikYanardağ

Eğer boyun uzunsa çok sorun olmaz bence. Hele ki bir de vücut çalışırsan normal kafalar ufak kalıyor vücutta.

sorun etmiyorum hocam zaten kafamdan memnunum 1.78 boyum bu arada
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KendimiArıyorum

quote:

bu güne kadar hep kısa kestirdim hocam uzatmaya niyetim var ama cesaret edemiyorum

ben uzattım şuan çok memnunum.ahmet kuralın saçı gibi oldu yakıştıda.omuzlarını genişletmeye çalış sporla böylece kafan çok sırıtmaz . bide ben gömlek giydiği zaman küçük yakalı gömlek giyiyorum omuzlarım daha geniş duruyor

• Hocam ben koca kafalıyım, saçlarda kıvırcık, bonus halinde dolaşıyorum aşırı büyük yani, kafa büyük bel büyük omuzlar çok küçük duruyor tek sevmediğim bir yönü bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eger sacin fazla kabarmiyorsa uzat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.