Şimdi Ara

toyota sorunsuz mu dediniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
3.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorunsuz diye toyota alayim dedim sanayiden cikamaz oldum. Amortisor patladi, helezon yayi kirildi, abs beyninde ariza var, frene basinca pedal birden asiri sertlesip sesler geliyor, on konsolun cama yakin kisminda catlaklar olustu, direksiyon pompasi yag kacirdigi icin degistirildi.

Sorunsuz derken sadece motorundan mi soz ediliyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç model.sifir mi aldiniz??

• esssfane kasa mı
  • artık şu sorunsuz bu böyle falan tarzı şeyler kalmadı , çünkü artık cok daha fazla elektronik var , bozulmaya meğilli cok fazla teknoloji var o yüzden garipsemiyorum ben .. keza bu işin markasıda yok bana göre toyota değil başka bi markada yapabilirdi bu dediklerinizi ..
  • Önceki sahibi sorunluysa??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker1041

esssfane kasa mı

1999 avensis hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senin bindiğin araç başka markadır. toyota yapmaz öyle şeyler

• Siz kazklanmisiniz. Alirken baktirmadiniz mi ? Makina bu sonuçta , hareket eden her şey bakim ister, sorunsuz diye bakin yaptirmazlarsa olacagi o

• Arac hakkinda bilgi verinde model yil ne sartlarda kullanildi bilelim bizde

• 15 yaşında hor kullanılmış araca denk gelmişsiniz geçmiş olsun

edit yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetiner19 -- 2 Eylül 2014; 13:38:24 >
  • Bakiyasar B kullanıcısına yanıt
    siz bu arabayı sıfır mı aldınız ikinci el mi?
    önce onu cevaplayaın araba alıp gelir gelmez burada toyotayı karalamayın binlerce Toyota kullanıcısı var neden hiç şikayet yok(varsada çok az)

şayet 2.el aldıysanız değil Toyota tank bile alsanız sağlam olmayabilir bakalım kaç kez el değiştirid araba kullanan nasıl kullandı hiçbirisi bilinmiyor.

sen gidip bozuk araba al sonra gel burda yok efendim Toyota şöyle Toyota böyle.

insan yapısı her şey bozulmaya mahkum ama Toyotalarda sorunsuz değil ama en az sorunlu araba daha doğrusu japon arabalrı ve malları diyebiliriz buna.
  • 15 yaşındaki araçtan ne bekliyorsunuz hele bir de 2. el almışsınız geçmişinde nelere maruz kaldığını bir kendi bilir..
  • Sorunsuz marka yok artık.
  • hepsi birarada olmuş yaptırınca bunları sorun kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Sorunsuz marka yok artık.

Az votka vardır.
  • Amortisör patladı helezon yayı kırıldıdan sonrasını okumadım.. Durduk yere kırılıp patlmaz onlar.. Ya siz ya sizden öncekiler çok hor kullanmış..
  • Yeter işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celal-i Kibriya

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

Sorunsuz marka yok artık.

Sorunsuz marka var ama sorunsuz kullanıcı yok maalesef,

Öncelikle konu içinden yola çıkalım. Bu araç sahibinin sorunları bence kullanıcı odaklı olamaz.

Genel olarak bakalım. Artık teknoloji geliştiği zaman tüm üretimler robot yapımı ve sensörler ile dolu. Araçlar da zaten elektronik aldı başını gidiyor.
    Bu yüzden şans eseri artık araçlar ya sorunsuz ya sorunlu geliyor. Dikkat edilmesi isteğimiz.

Sorunsuz marka var demişsiniz örnek verebilirmisiniz. ?
  • O sorunlar Ferrari de bile çıkabilir ki 15 yaşındaki araçtan bahsediyorsun verdiği sıkıntılar normaldir

• Çoluk çocuk gelmiş yine, yok sorunsuz araç yokmuş falan fişman, artık her araba sorunluymuş. Sanki sıfır araçtan bahsediliyor.

Bahsedilen araç 99model, ikinci el alınmış. Muhtemelen de detaylı expertiz yapılmadan alınmış. Araç bakımsız bırakılmış, hor kullanılmış muhtemelen. Markaya b.k atmak saçma.

99 model aracın masraf çıkarması normal. Size tavsiyem arabanın eksiğini, arıza yerlerini güzelce düzelttirim, sonra keyfini çıkarın. Avensis güzel arabadır.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.