Şimdi Ara

200-400 arası bir monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu fiyat aralıgında güzzel bir monitör seçebilir misiniz? pek fazla bilgim yok ama oyun oynucam.

• Bütçen net olarak ne kadar? 200-400 arası çok fazla.

Bir de monitörü kullanacağın sistemini ve kullanım amacını da yazman gerek.
  • Vatandan daha yeni aldımhttp://www.vatanbilgisayar.com/23-va2349s-genis-ekran-led-ips-monitor.html IPS 23" goruntu kalitesi oldukca iyi özelliklerine göre fiyatının ucuz olma sebebi eski tip plastik cerceve kullanması ve hdmi girisinin olmaması. Ancak lcd de hdmi girisine zaten ihtiyac yok. Dvi Dsub girisi mevcut. 10 saat basından kalkma gözünü yormayacak bir monitör tavsiye ederim.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    sistem bu monitör seçeceğim sadece
  • cjacksparrow06 C kullanıcısına yanıt
    AOC i2269vw alabilirsin. Sisteme 64'lükte olsa SSD almanda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cjacksparrow06

sistem bu monitör seçeceğim sadece

ekran kartın oldukça sağlam hayırlı olsun ancak Z97 pc mate anakartını almamanı öneririm dikkat edersen diğer Z serisi kartlar ile arasında 200 lira kadar fark var. Çünkü ekran kartının üzeri bomboş bir anakart. Z çipset olması dışında başka hiçbir özelliği yok. yazık olur. Bende bu anakartı alacaktım ancak vazgeçtim. Asus b85-plus 5x aldım Eğer bütçen biraz daha varsa kaliteli bir Z serisi al. Monitör olarakta dediğim ekran ergonomik sıkıntıları dısında görüntü kalitesi olarak üst seviye bir ekran IPS ve 178derece açıya kadar görüntü kaybı vermiyor. fiyat olarak oldukça uygun viewsonic güvenilir bir marka. monitörden kısacağın parayıda daha iyi bir anakarta ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t4hr1 -- 2 Eylül 2014; 21:37:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.